Dzimšanas diena muzejā

Dzimšanas dienas ballīte muzejā – tas vairs nav jaunums, bet iecienīta un pieprasīta programma arī pie mums. Daudzi bērni jau to ir piedzīvojuši. Dzelzceļa muzeja piedāvājums ir vienkāršs un balstīts ekspozīcijas atraktivitātē un vecāku izdomā.

Piedāvājam iespēju ģimenēm ar bērniem (~3–12 g.) uz savu īpašo dienu muzejā ielūgt no 10 līdz aptuveni 15 viesiem, kuriem būs iespēja iepazīt muzeja lokomotīves, vagonus un dažādas dzelzceļa ierīces 45 minūšu garā pastaigā pa muzeju gida pavadībā. Tam seko vecāku sarūpēts mielasts un izklaides muzeja darbinieka norādītā vietā ekspozīcijā. Muzejs piedāvā dažus dzelzceļam raksturīgos aksesuārus fotosesijai vai fotoorientēšanās sacensības dažādām sarežģītības pakāpms. Pēc atsevišķa pieprasījuma ir iespēja pieteikt radošo nodarbību Iepazīsti un uzbūvē tvaika lokomotīvi ! (nodarbības cena – 4 EUR/persona) vai  Lokokolāžas darbnīcu, kuras laikā dzimšanas dienas dalībniekiem būs iespēja attīstīt savu izgudrotāja talantu, liekot no jau iepriekš sagatavotām detaļām jautru vilcienu (nodarbības cena – 1 EUR/persona).

Pieteikšanās un kontaktinformācija: pa telefonu 67232849

Pasākuma cena Rīgā: ekskursija 7,50 EUR latviešu valodā + ieejas biļete katram dalībniekam (bērni, skolēni, studenti, pensionāri 1 EUR; pieaugušie 2,50 EUR)

Pasākuma cena Jelgavā: ekskursija 5 EUR latviešu valodā + ieejas biļete katram dalībniekam (bērni, skolēni, studenti, pensionāri 1 EUR; pieaugušie 2,50 EUR)

Pirms pieteikšanās lūdzam obligāti iepazīties ar Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja programmas „Dzimšanas diena muzejā” norises noteikumiem:

Dzimšanas dienas noteikumi

Piedāvājam iespēju ģimenēm ar bērniem (~3–12 g.) uz savu īpašo dienu muzejā ielūgt no 10 līdz aptuveni 15 viesiem, kuriem būs iespēja iepazīt muzeja lokomotīves, vagonus un dažādas dzelzceļa ierīces 45 minūšu garā pastaigā pa muzeju gida pavadībā." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/Vilcienkrasas.jpg">