Notikumi

Dzelzceļa muzejs nominēts LMB gada balvai 2021

Priecājamies paziņot, ka Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja pētījums "Kā dzelzceļnieki dzīvojuši, strādājuši un mīlējuši Jelgavā" nominēts Latvijas Muzeju biedrības gada balvai 2021!

Bērnu radošās nodarbības muzejā!

Kā darbojas vilciens? Kādi ir vagoni un kas tajos ceļo? Kāda ir stacijas neredzamā dzīve? Izpētīsim, iepazīsim un izspēlēsim! Dosimies aizraujošā ceļojumā VILCIENU pasaulē!

Esam atvērti!

Ar prieku paziņojam, ka ,sākot ar 04.06.2021, muzeja ekspozīcijas Rīgā un Jelgavā ir atvērtas individuāliem un vienas mājsaimniecības apemklētājiem!

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs izsludina tirgus izpēti Jelgavas ekspozīcijas metu ideju atlasei.

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs izsludina tirgus izpēti muzeja Jelgavas ekspozīcijas “Kā dzelzceļnieki dzīvojuši, strādājuši un mīlējuši” mākslinieciskās koncepcijas metu ideju atlasei.

Vasara 2021

Ieskaties 2021. Dzelzceļa muzeja vasaras programmā  vienai mājsaimniecībai!

Vasaras izaicinājums - foto orientēšanās muzejā!

Trīs, divi, viens- starts!
Dodies aizraujošā vasaras foto orientēšanās izaicinājumā Dzelzceļa muzejā! Pildi dažādus uzdevumus, meklē attēlā redzamas detaļas un pamani vēl nepamanīto lielākajā platsliežu ritekļu kolekcijā Baltijā!

Pastaigas āra ekspozīcijā

Daudziem no mums liekas, ka mēs zinām, kas ir vilciens un kādi izskatās vagoni. Tik pierasts vasarā doties ar elektrovilcienu uz Jūrmalu vai dīzeļvilcienu - uz Latgales pusi.

LOKOskicēšana

LOKOskicēšana Dzelzceļa muzeja āra teritorijā!

Akcija “Atklāj dzelzceļu – seko robežām” no 10. līdz 17. maijam

Dzelzceļa muzejs aicina atklāt dzelzceļu – mūsu valsts, pilsētu un kvartālu robežlīniju un iegūt vērtīgas balvas!

No 5. maija atvērta apskatei āra ekspozīcija Rīgā

Informējam, ka sākot ar šodienu (05.05.2021), āra ekspozīcija Rīgā ir atvērta apmeklētājiem! Aicinām pastaigā patverties no ielas trokšņa un iepazīties ar lielāko ritekļu kolekciju Baltijā!