Notikumi

Var pieteikties bērnu vasaras nometnēm Dzelzceļa muzejā

Arī šovasar Dzelzceļa muzejs aicina bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem uz divām vasaras dienas nometnēm – “Vasara vilcienā” (2020. gada 27.–31. jūlijs) un “Dzelzceļa un dabas ekspedīcija” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Dabas māju (2020.

Izstāde "Rīgas stacijas dekonstrukcija"

Līdz ar Dzelzceļa muzeja atvēršanos pēc COVID-19 pauzes, muzejs apmeklētājus sagaida ar pop-up izstādi par Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārmaiņām vēstures līkločos.

Dzelzceļa muzejs atvērts ar 20. maiju #TiekamiesTagad

Dzelzceļa muzejs būs atvērts apmeklētājiem ar 20. maiju. Esam noilgojušies pēc apmeklētājiem un šobrīd aktīvi gatavojamies, lai, atbilstoši sanitārā protokola prasībām, muzeja apmeklētāji un darbinieki justos droši.

Restaurācijas un pētniecības projekti ar VKKF atbalstu

Dzelzceļa muzejs saņēmis Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu dzelzceļa formas tērpu restaurācijai un Lauka pētījumam ekspozīcijas “Kā dzīvojuši, strādājuši un mīlējuši dzelzceļnieki Jelgavā” satura izstrādei un priekšmetu ieguvei, kopumā 6510,00

Dzelzceļa muzejs apmeklētājiem slēgts no 2020. gada 13. marta

Cienījamie muzeja apmeklētāji! Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu pār ārkārtas situācijas pagarināšanu valstī ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs ir slēgts apmeklētājiem no 2020. gada 13. marta.