Notikumi

18. novembris

Savu patriotisma sveicienu sūtām ar attēlu, kurā redzama Latvijas valsts dzelzceļu 1-1-1 tipa tanklokomotīve Tk 243, izgatavota dzelzceļu galvenajās darbnīcās Liepājā 1933. gadā. Foto A. Mamonovs.

Veselības un drošības pasākumi muzejā saistībā ar COVID 19 izplatību

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus arī apmeklējot muzeju.

Izstāde "Rotaļlietas uz riteņiem"

Dzelzceļa muzejs sadarbībā ar Retro auto muzeju, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju, Rīgas motormuzeju, Antīko automobiļu klubs un privātiem kolekcionāriem aicina uz izstā

Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls 2020

Šī gada 17.–26. septembrī Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā notiks Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāla meditatīvā izstāde "Mākslas gaismas un ēnu spēles".

Perona svētki 29. augustā

Dzelzceļa muzejs sestdien, 29. augustā, aicina apmeklētājus un muzeja draugus uz Perona svētkiem.

Var pieteikties bērnu vasaras nometnēm Dzelzceļa muzejā

Arī šovasar Dzelzceļa muzejs aicina bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem uz divām vasaras dienas nometnēm – “Vasara vilcienā” (2020. gada 27.–31. jūlijs) un “Dzelzceļa un dabas ekspedīcija” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Dabas māju (2020.