Notikumi

Dzelzceļa muzejs aicina uz industriālo pārgājienu Jelgavā

Šī gada 13. aprīlī Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs, uzsākot industriālo pārgājienu otro sezonu, aicina ikvienu doties aizraujošā sešu stundu pārgājienā Jelgavā - “No lokomotīvju depo līdz agresīvajai vārnai”.

Nāc uz muzeju skolēnu brīvlaikā! Radošo nodarbību cikls – dzelzceļš, grafika, teksts.

No 12. līdz 15. martam - skolēnu pavasara brīvlaikā - Dzelzceļa muzejs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku aicina skolēnus uz radošajām darbnīcām saistībā ar dzelzceļu, grafiku un tekstu.

Pilsētskicēšana dzelzceļa muzejā, Ģimeņu dienu, zīmēšana bērniem

Pilsētskicēšana Dzelzceļa muzejā

Pilsētskicēšana jeb Urban Sketching Dzelzceļa muzejā - iespēja gan lieliem, gan maziem izmēģināt skicēšanu “dzīvajā” un papildināt savu skiču kolekciju ar dzelzceļa motīviem – lokomotīvēm, vagoniem, stacijas pulksteni, dispečera pulti, drezīnām, m

28.decembrī atmodini LOKO kopā ar muzeja kaķi Pērļuku Ziemassvētku laikā

Aicinām ģimenes ar bērniem uz Lokosalīmes iepazīšanas pasākumu kopā ar muzeja kaķi Pērļuku uz jautrām svinībām. Nāc pats vai uzdāvini ielūgumu saviem mīļajiem!

5. EIROPAS PROFESIONĀLĀS LEĻĻU MĀKSLAS FESTIVĀLS

Septembris ir klāt un  Rīga uz laiku kļūst par Eiropas profesionālās leļļu mākslas galvaspilsētu!

Fotoizstāde "Neredzamā dzelzceļa ikdiena"

No 2. augusta līdz 15. septembrim Dzelzceļa muzejā apskatāma Fotoizstāde “Neredzamā dzelzceļa ikdiena”. Tas ir divu fotomākslinieku ieskats dzelzceļa darbā, ko ikdienā redz tikai dzelzceļnieki.

Radošo nodarbību cikls bērniem MUMS IR PACEĻAM 13. - 17.08.

Latvijas Nacionālā Bibliotēka un Dzelzceļa muzejs no 13. - 17.augustam bērnus vecumā no 9 - 13 gadiem aicina uz  5 dienu radošo nodarbību ciklu MUMS IR PA CEĻAM. Katru dienu piedāvāsim dažādas radošās nodarbības, spēles, ekskursijas.