Notikumi

Dzelzceļa muzejam 25 - PERONA SVĒTKI DOMUBIEDRIEM

Dzelzceļa muzejs šī gada 30. augustā atzīmēs 25. dzimšanas dienu un aicina gan apmeklētājus, gan dzelzceļa domubiedrus uz satikšanos muzejā.

Urbānie dārza svētki LDz 100 8.augustā no plkst 17:00

8. augustā no plkst. 17:00 līdz plkst. 23:00, svinot valsts uzņēmuma dibināšanas simtgadi, VAS “Latvijas dzelzceļš” saicina uz intelektuāli izklaidējošu pasākumu pašā pilsētas vidū.

“Cita Muzeju nakts” Brocēnu, Ķeguma un Olaines stacijās 18.05.2019.

Šī gada 18. maijā Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs aicina uz pasākumu “Cita Muzeju nakts” Brocēnu, Ķeguma un Olaines dzelzceļa stacijās.

4.maijā Baltā galdauta svētkos cienās apmeklētājus ar kūkām

Par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai 4.maijā, Dzelzceļa muzejs aicina uz Baltā galdauta svētku svinībām muzejā.

Foto A.Malahovskis

Aicinām dzelzceļa modelistus pieteikt dalību izstādē Liliputija 2019., kas notiks Rīgā no 23.-27.10.

Ja Tavs hobijs ir dzelzceļa modelisms un Tev ir vēlme par to pastāstīt citiem, tad aicinām piedalīties astotajā dzelzceļa modelismam veltītajā izstādē Liliputija 2019.

Jau var pieteikties bērnu vasaras nometnēm Dzelzceļa muzejā un Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs un Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina vecākus laikus pieteikt savas atvases uz divām vasaras dienas nometnēm - “Ceļā ar Ziemeļu ekspresi” un “5 dienās līdz pasaules malai”

Latvijas staciju tehniskās shēmas pārtapušas dizaina plakātu sērijā

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs par godu Latvijas valsts dzelzceļu simtgadei kopā ar dizaineri Unu Grants radījis smalku dizaina plakātu sēriju.