Notikumi

Sarunu vakars Dzelzceļa muzejā “Pirmais elektriskais tramvajs Latvijā”

Ceturtdien, 21. novembrī plkst. 18.00, Dzelzceļa muzejā notiks Jaroslava Dorenska prezentācija par tramvaju satiksmes pirmsākumiem Latvijā un Baltijā.

Meistara Alfrēda Straumes miniatūro ēku izstāde "Alfrēda namiņi"

Izstādē “Alfrēda namiņi” iespējams izpētīt ilggadēja muzeja darbinieka, meistara Alfrēda Straumes (1933–2016) radīto miniatūro ēku pasauli.

Dodies ekskursijā uz Dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīciju

Tā kā septembra un oktobra ekskursiju grafiks muzejam Rīgā ir jau pilns, izmantojiet iespēju un dodieties ekskursijā uz Jelgavu! Piedzīvojums garantēts.

- Rīgas Centrāltirgū nopērciet dzelzceļnieku kūku.

Industriālais pārgājiens uz Bolderāju 14.09.2019.

Pārgājienu sāksim Rīgā, pie Zasulauka stacijas, dosimies virzienā uz Bolderāju gar dzelzceļu un pārgājienu pa c

Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls 2019

Šī gada 5.-8. septembrī Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā notiks Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls.

Dzelzceļa muzejam 25 - PERONA SVĒTKI DOMUBIEDRIEM

Dzelzceļa muzejs šī gada 30. augustā atzīmēs 25. dzimšanas dienu un aicina gan apmeklētājus, gan dzelzceļa domubiedrus uz satikšanos muzejā.

Urbānie dārza svētki LDz 100 8.augustā no plkst 17:00

8. augustā no plkst. 17:00 līdz plkst. 23:00, svinot valsts uzņēmuma dibināšanas simtgadi, VAS “Latvijas dzelzceļš” saicina uz intelektuāli izklaidējošu pasākumu pašā pilsētas vidū.