Latest news

You are here

Events

Daga Viduleja personālizstāde

Izstādē “Ķermeņi dārgāki par naudu” Dags Vidulejs eksponējis savus jaunākos darbus, kuri veidoti pēdējā gada laikā.  Mākslinieks turpina strādāt pie cilvēku masu kustību izpētes.

Dzelzceļa muzejs atvērts klātienes apmeklējumiem no 16. novembra

No 2021. gada 16. novembra Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja ekspozīcijās Rīgā Uzvaras bulvāri 2A un Jelgavā, Stacijas ielā 3, tiks ievēroti šādi nosacījumi:

Izstāde "Mākslas otra puse" 16.–25.09.2021.

8 Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls šogad tiešā un pārnestā nozīmē atspoguļos mākslu no abām pusēm. Autora mākslas darbs un tā “odere” atklās mums mākslinieka iekšējo pasauli, viņa spēju vienkāršas lietas pārvērst skaistā stāstā, kas aizved mūs ceļojumā, kurā valda miers un harmonija.

Perona svētki 2021, 4.septembrī

Dzelzceļa muzejs sestdien, 4. septembrī, aicina apmeklētājus, dzelzceļa entuziastus un citus muzeja draugus uz Perona svētkiem. Noslēdzot vasaras sezonu, svētku atmosfēras un mūzikas pavadībā muzeja apmeklētājiem būs iespēja iekāpt ritekļos, braukt ar rokas drezīnu, atklāt jauninājumus dzelzceļa maketā un nogaršot ko gardu!

Agates Apkalnes izstāde „Etaga - Enlakpa“

Dzelzceļa muzeja izstāžu zālē atklāj Agates Apkalnes izstādi „Etaga  - Enlakpa“

Dzelzceļa muzejs nominēts LMB gada balvai 2021

Priecājamies paziņot, ka Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja pētījums "Kā dzelzceļnieki dzīvojuši, strādājuši un mīlējuši Jelgavā" nominēts Latvijas Muzeju biedrības gada balvai 2021!

Esam atvērti!

No 11.10.2021. apmeklētājus klātienē Dzelzceļa muzejs pieņem epidemioloģiski drošā vidē atbilstoši Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumiem Nr. 662 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" . Ierodoties jāuzrāda derīgu sadarbspējīgu sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts nav nepieciešams.

Vasara 2021

Ieskaties 2021. Dzelzceļa muzeja vasaras programmā  vienai mājsaimniecībai!