Latest news

You are here

Events

Izstāde "Mākslas otra puse" 16.–25.09.2021.

8 Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls šogad tiešā un pārnestā nozīmē atspoguļos mākslu no abām pusēm. Autora mākslas darbs un tā “odere” atklās mums mākslinieka iekšējo pasauli, viņa spēju vienkāršas lietas pārvērst skaistā stāstā, kas aizved mūs ceļojumā, kurā valda miers un harmonija.

Perona svētki 2021, 4.septembrī

Dzelzceļa muzejs sestdien, 4. septembrī, aicina apmeklētājus, dzelzceļa entuziastus un citus muzeja draugus uz Perona svētkiem. Noslēdzot vasaras sezonu, svētku atmosfēras un mūzikas pavadībā muzeja apmeklētājiem būs iespēja iekāpt ritekļos, braukt ar rokas drezīnu, atklāt jauninājumus dzelzceļa maketā un nogaršot ko gardu!

Agates Apkalnes izstāde „Etaga - Enlakpa“

Dzelzceļa muzeja izstāžu zālē atklāj Agates Apkalnes izstādi „Etaga  - Enlakpa“

Dzelzceļa muzejs nominēts LMB gada balvai 2021

Priecājamies paziņot, ka Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja pētījums "Kā dzelzceļnieki dzīvojuši, strādājuši un mīlējuši Jelgavā" nominēts Latvijas Muzeju biedrības gada balvai 2021!

Esam atvērti!

Ar prieku paziņojam, ka ,sākot ar 04.06.2021, muzeja ekspozīcijas Rīgā un Jelgavā ir atvērtas individuāliem un vienas mājsaimniecības apemklētājiem!

Vasara 2021

Ieskaties 2021. Dzelzceļa muzeja vasaras programmā  vienai mājsaimniecībai!

Vasaras izaicinājums - foto orientēšanās muzejā!

Trīs, divi, viens- starts!
Dodies aizraujošā vasaras foto orientēšanās izaicinājumā Dzelzceļa muzejā! Pildi dažādus uzdevumus, meklē attēlā redzamas detaļas un pamani vēl nepamanīto lielākajā platsliežu ritekļu kolekcijā Baltijā!

Pastaigas āra ekspozīcijā

Daudziem no mums liekas, ka mēs zinām, kas ir vilciens un kādi izskatās vagoni. Tik pierasts vasarā doties ar elektrovilcienu uz Jūrmalu vai dīzeļvilcienu - uz Latgales pusi.