Latest news

Jūs atrodaties šeit

Dzelzceļa objekti

 

www.dzelzcelaobjekti.lv

 

Dzelzceļa muzejs, sagaidot savu 25. dzimšanas dienu 2019. gadā, izveidoja Dzelzceļa objektu karti Latvijā un Baltijā, kas apkopo informāciju par dažādām organizācijām un vietām Latvijā un Baltijā, kas veltītas industriālā un precīzāk - dzelzceļa - mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai. Atbilstoši jaunajai stratēģijai muzejs ir Baltijas reģiona muzejs un darbojas kā zināšanu navigators un platforma.

Šajā vietnē ir atrodama informācija par to, kur citur ārpus Dzelzceļa muzeja var izzināt un izbaudīt dažādus dzelzceļa objektos – piemēram, vietas, kur var piedzīvot braucienu tvaika vilcienā; staciju ēkas, kurās ir izveidotas kādas kultūrvietas; vietas, kur bijušo dzelzceļa līniju trasēs ir izveidoti velo maršruti, divlīmeņu dzelzceļu krustojumi, iespaidīgākie dzelzceļa tilti utml. Informāciju par šīm vietām Latvijā un Baltijā apkopojam mēs – muzeja darbinieki – un to veidojam to kā sadarbības platformu ar citiem dzelzceļa domubiedriem gan Latvijā, gan Baltijā. Saistībā ar šiem objektiem norisinās arī muzeja Industriālie pārgājieni.

www.dzelzcelaobjekti.lv

 

Dzelzceļa muzejs, sagaidot savu 25. dzimšanas dienu 2019. gadā, izveidoja Dzelzceļa objektu karti Latvijā un Baltijā, kas apkopo informāciju par dažādām organizācijām un vietām Latvijā un Baltijā, kas veltītas industriālā un precīzāk - dzelzceļa - mantojuma saglabāšanai un popularizēšanai." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/dzelzcela_objekti_majaslapa_cover.jpg">