Panorāmas skats no augšas, priekšplānā redzamas depo ēkas ar augstu skursteni. Aiz depo redzami sliežu ceļi, uz tiem vagoni. Foto labajā pusē ceļš ar tiltu virs sliedēm. Otrpus sliedēm un ceļam pilsētas apbūve. Foto augšmalā labajā stūrī ar roku veikts uzraksts "Daugavpils.". Pastkarte nosūtīta 1932. gadā.
Jūs atrodaties šeit
Kolekciju priekšmeti
Apakškolekcijas
- (-) Remove Ēkas, depo, rūpnīcas, darbnīcas filter Ēkas, depo, rūpnīcas, darbnīcas (689)
- Stacijas (2249) Apply Stacijas filter
- Tilti, viadukti, caurtekas, sliežu ceļi (1893) Apply Tilti, viadukti, caurtekas, sliežu ceļi filter
- Vagoni (574) Apply Vagoni filter
- Kartes un shēmas (402) Apply Kartes un shēmas filter
- Grupu fotogrāfijas (308) Apply Grupu fotogrāfijas filter
- Lokomotīves, motorvagoni, sliežu auto (249) Apply Lokomotīves, motorvagoni, sliežu auto filter
- Vagonbūves uzņēmumi (225) Apply Vagonbūves uzņēmumi filter
- Jelgavas mezgls (211) Apply Jelgavas mezgls filter
- Citi dokumenti (165) Apply Citi dokumenti filter
- Dienesta nozīmes, kokardes, pagoni, uzšuves, aproces, pogas (146) Apply Dienesta nozīmes, kokardes, pagoni, uzšuves, aproces, pogas filter
- Katastrofas (106) Apply Katastrofas filter
- Dienesta, izglītības diplomi, apbalvojumi, apliecības (103) Apply Dienesta, izglītības diplomi, apbalvojumi, apliecības filter
- Normatīvie dokumenti – pavēles (99) Apply Normatīvie dokumenti – pavēles filter
- Ģīmetnes (81) Apply Ģīmetnes filter
- Citi iespieddarbi (70) Apply Citi iespieddarbi filter
- Ēkas (70) Apply Ēkas filter
- Citas fotogrāfijas (69) Apply Citas fotogrāfijas filter
- Citi modeļi un maketi (57) Apply Citi modeļi un maketi filter
- Svārki, bikses, mēteļi (42) Apply Svārki, bikses, mēteļi filter
- Vilcienu kustības saraksti (30) Apply Vilcienu kustības saraksti filter
- Sliedes, sliežu stiprinājumu elementi (22) Apply Sliedes, sliežu stiprinājumu elementi filter
- Periodiskie izdevumi, žurnāli (21) Apply Periodiskie izdevumi, žurnāli filter
- Ritošā sastāva detaļas (20) Apply Ritošā sastāva detaļas filter
- Albums (19) Apply Albums filter
- Braukšanas biļetes, mēnešbiļetes ar uzvārdu (19) Apply Braukšanas biļetes, mēnešbiļetes ar uzvārdu filter
- Cepures (18) Apply Cepures filter
- Drezīnas, sniegtīri, cisternas (18) Apply Drezīnas, sniegtīri, cisternas filter
- Fotopastkartes (18) Apply Fotopastkartes filter
- Raidstacijas, sakaru pultis, telefonu aparāti, zižļu iekārtas, komutatori (17) Apply Raidstacijas, sakaru pultis, telefonu aparāti, zižļu iekārtas, komutatori filter
- Apbalvojuma, jubilejas, piemiņas (16) Apply Apbalvojuma, jubilejas, piemiņas filter
- Grāmatas, brošūras (14) Apply Grāmatas, brošūras filter
- Vilcienu sastāvi (14) Apply Vilcienu sastāvi filter
- Instrukcijas (12) Apply Instrukcijas filter
- Krūšu žetoni, siksnas sprādzes un citi formas tērpu piederumi (12) Apply Krūšu žetoni, siksnas sprādzes un citi formas tērpu piederumi filter
- Ritošais sastāvs (11) Apply Ritošais sastāvs filter
- Soli, krēsli, vitrīnas, galdi, biļešu skapīši (11) Apply Soli, krēsli, vitrīnas, galdi, biļešu skapīši filter
- Instrukcijas, noteikumi, nolikumi (9) Apply Instrukcijas, noteikumi, nolikumi filter
- Ceļu zīmes, semafori, luksofori (7) Apply Ceļu zīmes, semafori, luksofori filter
- Citi (7) Apply Citi filter
- Citi formas tērpu piederumi (5) Apply Citi formas tērpu piederumi filter
- Braukšanas biļetes bez uzvārdiem (4) Apply Braukšanas biļetes bez uzvārdiem filter
- Citas nozīmes (4) Apply Citas nozīmes filter
- Stacijas (4) Apply Stacijas filter
- Personālie priekšmeti (3) Apply Personālie priekšmeti filter
- Rokraksti (3) Apply Rokraksti filter
- Sliežu ceļu darba rīki un instrumenti (3) Apply Sliežu ceļu darba rīki un instrumenti filter
- Citi izstrādājumi (2) Apply Citi izstrādājumi filter
- Citi priekšmeti (2) Apply Citi priekšmeti filter
- Inženiertehniskās būves (2) Apply Inženiertehniskās būves filter
Skats uz sliežu ceļiem pretī, pie pārmijas sēž sieviete, viņai uz muguras stāv 2 vīrieši, visi privātā apģērbā. No viņiem pa kreisi pārmijas atsvars ar lākteni. Tālumā pa kreisi mūra dzīvojamā ēka. Pie pārmijas redzams brūngans plankums.
Skats uz mūra ēku pāri sliežu ceļiem, priekšplānā sliedes, aiz tām smalku koka dēļu sēta. Pie ēkas tās centrā pieslietas kāpnes. Pa labi no ēkas aizmugures plānā redzama koka palīgēka. Foto miglains. No kolekcijas par dzelzceļa līniju Ventspils–Jelgava–Zilupe.
Skats uz koka ēku no attāluma. Pa kreisi no ēkas koka dēļu sēta un egle, aiz tām aizmugures plānā daļēji redzamas 2 ēkas. No kolekcijas par dzelzceļa līniju Ventspils–Jelgava–Zilupe.
Skats uz koka ēku pretī, tā redzama daļēji, ēkas durvis atvērtas. No tām pa kreisi stāv 2 vīrieši dzelzceļa dienesta tērpā un sieviete privātā apģērbā, viņai aplikts gaišs priekšauts. Vīrietis pa labi tur kādu instrumentu garā kātā, viņam pie kājām metāla spainis. No cilvēkiem pa kreisi stabs. No ēkas pa kreisi aizmugures plānā uz ceļa redzams vēl viens vīrietis. Apkārt ēkai puķu dobe, to no celiņa nodala zema sētiņa. Vieta nezināma. No kolekcijas par dzelzceļa līniju Ventspils–Jelgava–Zilupe.
Skats uz ēkas ieeju iesānis, ēka redzama daļēji. Virs durvīm iestādes nosaukuma plāksne: “Dzelzceļu III IECIRKŅA KANTORIS.” Reversā vēstule datēta ar 6.IX 31.g.
Skats uz koka ēku nedaudz no augšas. Abas ēkas durvis atvērtas, pie tās koka soli, uz viena no tiem sēž vīrietis. Vēl viens vīrietis nāk ārā pa atvērtajām durvīm, 2 vīrieši redzami koka ēkas aizmugurē. Ēkās priekšā foto labajā malā puķu dobe. Pretī ēkai apstājies autobuss. Vēl 2 autobusi redzami foto labajā pusē aizmugures plānā. Aiz koka ēkas redzama iela un laukums, pa tiem pārvietojas cilvēki. gar ielas malu elektrisko apgaismojuma laternu stabi. Aizmugures plānā daudzstāvu mūra ēkas, to priekšā zirgu pajūgi. Uz ēku sienām izkārtnes un reklāmu uzraksti. Foto dekoratīvs apmalojums.
Ēka redzama daļēji. Priekšplānā 4 uzvalkos tērpušies vīrieši, ēka redzama aizmugures plānā. Tās priekšā vagons un zirgu pajūgs, pie tā vēl viens vīrietis. Ēka būvēta laika posmā no 1868. līdz 1873. gadam kā Rīgas–Jelgavas dzelzceļa sabiedrības lokomotīvju un vagonu remontdarbnīcas. 19. gadsimta beigās tā iznomāta Krievijas–Baltijas vagonu fabrikai. Turpmākajos gados ēka izmantota kā Torņakalna dzelzceļa stacijas preču noliktava..
Skats uz koka vienstāva dzīvojamā ēka, kas būvēta dzelzceļa darbiniekiem, uz fasādes plāksnīte ar Nr. 111 A. Mājas priekšā stāv vīrietis, sieviete un divi bērni, viņiem pie kājām suns. Sieviete jaunāko bērnu tur uz rokām. Ēkas priekšā stabs, uz tās cipari: 22. Foto labajā malā gulšņu kaudze. Reversā paraksts. Foto no dzelzavieša Arnolda Liepiņa fotoalbuma
Līnijā Liepāja–Vaiņode. Foto priekšplānā 6 vīrieši darba apģērbā koka ēkas priekšā. 2 no vīriešiem smēķē. Ēka redzama daļēji. Foto labajā malā redzams kādas koka ēkas stūris. Foto nodeva Longina Krilova.
19. gs. būvēta divstāvu koka ēka, priekšplānā rindā stādīti koki un sēta. Skats uz ēku nedaudz iesānis ar distanci, tā redzama daļēji. Apakšmalā pa labi ar roku veikts uzraksts “Dzelzceļnieku biedrības SANATORIJA Ķemeros”. T. Grīviņa foto. Reversā fotogrāfa T. Grīviņa un Dzelzceļnieku biedrības zīmogi.
Skats uz nelielu koka ēku, tās priekšā atvērtās durvīs 3 vīrieši dzelzceļa dienesta cepurēs. Pie ēkas piestiprināta plāksne ar uzrakstu “Postenis Nr.13”. Pret ēku atstutētas slotas un lāpsta, uz sola neliela metāla kanniņa.
Skats uz divstāvu mūra ēkas gala sienu. Pie ēkas ieejas labajā pusē stāv sieviete. No ēkas pa labi, aizmugures plānā – koka palīgēka. Palīgēka redzama daļēji. Pie ēkas sienas foto kreisajā malā pieslietas koka kāpnes, aizmugures plānā tālumā redzama kāda ēka, aiz tās mežs. Celta 1926.–1927. gadā. Tipveida projekts.
Māja atrodas Lielupē, Meža prospektā 105. Skats uz ēku no ielas puses, priekšplānā ieejas vārtiņi, ēka redzama daļēji.
Māja atrodas Lielupē, Meža prospektā 105. Skats uz ēku no ielas puses pāri žogam, ēka redzama daļēji.
Zīmējumā redzamas visas Liepājas dzelzceļa darbnīcu ēkas un sliežu ceļi pie tām. Skats nedaudz no augšas. Virs zīmējuma uzraksts “Liepājas Galvenās Dzelzceļu Darbnīcas 1. aprīlī 1926.”
Telpā starp darba ierīcēm centrā redzami 2 vīrieši, aizmugures plānā tālumā vēl 5 vīrieši.
Skats uz ēku grupu no attālumā, priekšplānā apstrādāts lauks, aiz tā redzami ģeometriskās formās krauti kokmateriāli. Tālāk 6 dažādas ēkas. Aizmugures plānā labajā malā redzams ceļš, no tā pa kreisi daļēji redzama gaiša ēka, tālumā atsevišķi koki un mežš. Ploces fabrikā 1940. – 1967. gadā par elektriķi strādāja V. Vītols.
Skats uz veikala ēku pretī no lejas, veikals atrodas uzkalnā, uz to ved mūra kāpnes. Ēkas centrā uzraksts “L. P. B. CENTĪBA”. Ēkas priekšā tuvāk tās labajam stūrim sieviete un bērns. Foto priekšplānā kreisajā malā 2 elektrības stabi, aizmugures plānā augstas priedes un egles.
Priekšplānā uz ielas kravas auto, tā kravas kastē 6 ziemas apģērbā tērpušies cilvēki un liels gaišas krāsas maiss. Uz kravas kastes aizmugures sienas uzraksts “ЛХ 96-52”, kravas auto durvis kreisajā pusē atvērtas. Pa labi no kravas auto daļēji redzams vieglais pasažieru auto, tā priekšā elektrības stabs. No staba pa labi koka žogs, aiz tā redzama augsta taisnstūra formas celtne. No tās pa kreisi pa taku iet 2 cilvēki. Aizmugures plānā daļēji redzamas 3 ēkas, aiz tām tālumā mežs.
Priekšplānā redzams kravas auto, tā kravas kastē 2 ziemas apģērbā tērpušās sievietes un liels gaišas krāsas maiss. Uz kravas kastes aizmugures sienas uzraksts “ЛХ 96-52”. Pa kreisi no auto stāv vīrietis un sieviete, pa labi – 2 sievietes. Kreisajā pusē daļēji redzama ēka, kurā V. Vītola ģimenes dzīvoja no 1940. – 1967. gadam. Pa ēkas 2 stāva logiem skatās 2 cilvēki. pa kreisi no ēkas tālumā redzami 2 elektrības stabi nu koki.
Pie 2 darba galdiem strādā 2 vīrieši, telpa redzama daļēji. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats pretī uz 3 vīriešiem ziemas apģērbā. Aizmugures plānā pa kreisi no griezuļa daļēji redzama lokomotīvju depo ēka. Pa labi no griezuļa uz zemes redzami 3 riteņpāri, tālumā koki bez labām un elektrības stabi. Griezuli, zemi un sliežu ceļus sedz plāna sniega sega. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Priekšplānā starp ierīcēm un darba galdiem redzams vīrietis, kurš apskata vai labo vagona riteņpāri. Foto aizmugures plānā labajā pusē redzami 2 daļēji uzbūvēti vagoni. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats pretī uz 14 vīriešiem un 3 sievietēm privātās virsdrēbēs. Ceturtais no kreisās – Frīdrihs Grīns. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Foto centrā 2 riteņpāri, pie tiem labajā pusē stāv F. Grīns. Telpa redzama daļēji, aizmugures plānā redzami 5 vīrieši. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats uz 2 vīriešiem darba telpā. Tuvākais strādā pie motobloka, tālākais pie automašīnas ar numuru 5976. auto redzams daļēji. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats uz stāvošu vīrieti pie darba galda. Vīrietim rokās kāda detaļa. Uz darba galda redzams 9 vienādas detaļas vai priekšmeti. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats uz darba telpu, telpa redzama daļēji. Priekšplānā dažādas liela izmēra detaļas. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.
Skats uz 5 vīriešiem būvējama vagona priekšā, vidū inženieris F. Grīns. Aizmugures plānā pie vagoniem redzami vēl 2 vīrieši. Priekšplānā riteņpāri. No inženiera Frīdriha Grīna ģimenes albuma. F. Grīna pēdējā darba vieta – 6. mašīnu iecirknis.