Latest news

Jūs atrodaties šeit

Dzimšanas diena muzejā

Dzimšanas dienas ballīte muzejā – tas vairs nav jaunums, bet iecienīta un pieprasīta programma arī pie mums. Daudzi bērni jau to ir piedzīvojuši. Dzelzceļa muzeja piedāvājums ir vienkāršs un balstīts ekspozīcijas atraktivitātē un vecāku izdomā.

Piedāvājam iespēju ģimenēm ar bērniem (~3–12 g.) uz savu īpašo dienu muzejā ielūgt no 10 līdz aptuveni 15 viesiem, kuriem būs iespēja iepazīt muzeja lokomotīves, vagonus un dažādas dzelzceļa ierīces 45 minūšu garā pastaigā pa muzeju gida pavadībā. Tam seko vecāku sarūpēts mielasts un izklaides muzeja darbinieka norādītā vietā ekspozīcijā.

Papildu muzejs piedāvā izvēlēties kādu no piedāvātajām aktivitātēm:

  • Fotosesija ar dzelzceļam raksturīgiem aksesuāriem;
  • “Foto orientēšanās” ar gidu dažādām sarežģītības pakāpēm ir iespēja interaktīvā veidā iegūt jaunas zināšanas par dzelzceļa darbības principiem, vēsturi un attīstību (dalības maksa - 1 EUR katram dalībniekam);
  • Radošā nodarbība ”Iepazīsti un uzbūvē tvaika lokomotīvi”, kurā bērni atklās noslēpumaino tvaika lokomotīves pasauli un uzbūvēs katrs savu lokomotīvi no kartona (nodarbības cena – 4 EUR katram dalībniekam);
  • Radošā nodarbība "Lokosalīme", kuras laikā paši mazākie draudzīgā veidā iepazīs tvaika lokomotīvi un tās uzbūvi – zīmēsim, līmēsim, krāsosim, domāsim lokomotīvēm vārdus (nodarbības cena – 7 EUR katram dalībniekam).

Norises vieta: Rīgā, Uzvaras bulvārī 2A un Jelgavā, Stacijas ielā 3

Pieteikšanās un kontaktinformācija: pa telefonu 67232849

Programmas ilgums: 2,5 stundas (ballītēm, kas notiek sestdienās pieejami divi sākuma laiki: plkst. 10 vai plkst. 14)

Pasākuma cena: ekskursija 15 EUR latviešu valodā un ieejas biļete katram dalībniekam (bērni, skolēni, studenti, pensionāri 2 EUR; pieaugušie 3,50 EUR), un nodarbību cena (atbilstoši cenrādim)

Pirms pieteikšanās lūdzam obligāti iepazīties ar Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja programmas „Dzimšanas diena muzejā” norises noteikumiem:

Dzimšanas dienas noteikumi

 

© 2018 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs