Latest news

You are here

Kolekciju priekšmeti

Collection types

Grid List
Atrasti 21 priekšmeti

Cancel all filters
Priekšmets: Lokomotīves katla plāksne

Taisnstūra formas zīme, nokrāsota zaļā krāsā ar tekstu baltā krāsā par tvaika lokomotīves L-4163 katla konservēšanu. Plāksnei balta mala, stūros 4 caurumi stiprināšanai. Datējums: 20. gs. 50.–80. gadi.

Priekšmets: Lokomotīves rūpnīcas plāksne

Taisnstūra formas metāliska spīduma tvaika lokomotīves plāksne – ar uzrakstu krievu valodā "Škodas rūpnīcas Tautas uzņēmums Pilzenē, Čehoslovākijā Nr. 2347, 1950". Burti veidoti lējumā. Datējums: 1950. gads.

Priekšmets: Vilciena pēdējā vagona astes signāls

Apaļa, melni no aizmugures un sarkani no priekšpuses ar baltu apmali krāsota signālzīme. Zīmes aizmugurē piemetināts kronšteins piestiprināšanai. Datējums: 20. gs. 50.–70. gadi.

Priekšmets: Vilciena pēdējā vagona astes signāls

Apaļa, pelēkā krāsā no aizmugures un ar baltu apmali krāsota signālzīme, kurai priekšdaļā ar kniedēm piestiprināts sarkanā plastmasas rāmī sešstūrains, sarkans stikla atstarotājs. Zīmes aizmugurē piemetināts kronšteins piestiprināšanai. Datējums: 20. gs. 60.–70. gadi.

Priekšmets: Manometrs Nr.605435

Manometrs Nr.605435 ar mērījuma skalu no 0-100 kg/cm2. Uz mērījuma skalas uzraksts- Manometer, A/S O.I.Killer.

Priekšmets: Pneimokrāns

Lokomotīves pneimokrāns E220 ar gaisa plūsmas sadali 90 grādu leņķī. Krāns no metāla melnā krāsā ar rokturi. Datējams ar 20.gs. 50.-80.gadiem

Priekšmets: Pneimokrāns- mācību līdzeklis

Mācību uzskates līdzeklis studentiem. Vilciena pneimokrāna modelis ar taisnu gaisa plūsmu ar 1/4 izgriezumu. Gatavots no metāla, korpuss melnā krāsā, rokturis un malas sarkanā krāsā. Datējams ar 20.gs.50.-80 gadiem.

Priekšmets: Pneimokrāns- mācību līdzeklis

Mācību uzskates līdzeklis studentiem. Vilciena pneimokrāna modelis ar gaisa plūsmas novirzi 45 grādos, ar 1/4 izgriezumu. Gatavots no metāla, korpuss melnā krāsā, rokturis un malas sarkanā krāsā. Datējams ar 20.gs.50.-80 gadiem.

Priekšmets: ER2i konsendatoru izlādes stanga

Brūnā un melnā krāsā garenas, caurules formas ierīce ar metāla āķi galā un pievienotu vadu. Uz plastmasas korpusa uzlīmētas vairākas uzlīmes, viena no tām ar informāciju: "A/s "VRC Zasulauks" Testēšanas iekārta. Tips, Nr.: Izlādes stanga. Derīga līdz: 23.11.03. Atbild: (paraksts)." Elektrovilciena ER2i kodensatoru izlādes stangu izgatavojis inženieris Ivars Eņģelis. Priekšmeta datējums: 20. gs. 70.–90. gadi.

Priekšmets: Vagonu ass rullīšu gultnis

Vagonu ass rullīšu gultnis. 16 rullīši. Priekšmeta datējums: 20. gs. 2. puse.

Priekšmets: Vagonu ass rullīšu gultnis

Vagonu ass rullīšu gultnis. 14 rullīši, bez iekšējā gredzena Priekšmeta datējums: 20. gs. 2. puse.

Priekšmets: Vagonu bremžu šļūtene

Vagonu bremžu šļūtene. Melna gumijas šļūtene, abos galos metāla daļas - vienā pusē ar gala krānu. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Vagona ass gultņa bukses vāks

Vagona ass gultņa bukses vāks. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Vagonu riteņu bremžu kluči

Vagonu riteņu bremžu kluči. Divu bremžu kluču komplekts - divas detaļas ar bremzējošo daļu un ietvaru. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Vagonu riteņa bremžu kluča atspere

Vagonu riteņa bremžu kluča atspere. Ielokana plāksne ar vienu nolocītu galu, otram galam forma noapaļota. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Gaisa sadalītājs

Gaisa sadalītājs. Priekšmets divās daļās, saskrūvēts kopā ar 6 skrūvēm. Augšdaļā rokturis. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Maģistrālais gaisa sadalītājs

Maģistrālais gaisa sadalītājs. Priekšmetam vairākas daļas, viena daļa pieskrūvēta ar 4 skrūvēm. Uz priekšmeta uzraksts kirilicā reljefā: "SDELANO V SSSR". Priekšmeta datējums: 20. gs. 2. puse.

Priekšmets: Vagonu automātiskās sakabes detaļas

Vagonu automātiskās sakabes detaļas. Trīs atsevišķas, dažādas formas detaļas, kas savienojas kopā. Priekšmeta datējums: 20. gs.

Priekšmets: Vagona riteņa bukses vāks, 1916

Vagona riteņa bukses vāks D.W.V. G. J. Jaeger Elbergfeld, 1916. Apaļas formas ar četriem skrūvju vietu izvirzījumiem un apkopes atveri ar vāku. Uz bukses vāka uzraksti-reljefi: augšdaļā "1916 D.W.V. 1913", kreisajā pusē vertikāli "G. J. Jaeger", labajā pusē: "Elberfeld". Ražots Vācijā, G. Jaeger rūpnīcā Elberfeldā. Priekšmeta datējums: 1916. gads.