Latest news

Jūs atrodaties šeit

Muzeja izmantošanas iespējas

Izstādes

Pieejama 130 m2 liela klasiska izstāžu zāle ar galeriju sistēmu pie sienas. Telpā var izvietot brīvi stāvošus stendus. Telpu ierobežo 4 kolonnas. Ir izstāžu zāles apgaismojuma. Hallē 800 m2 lielā platībā iespējams iekārtot gan klasisku mākslas izstādi, eksponēt lielus tēlniecības darbus, videoprojekcijas, instalācijas utt. Par iekārtojumu, apgaismojumu, stendiem atbild izstādes kurators.

Koncerti, teātra izrādes

Halle piemērota dažāda veida koncertiem - gan klasiskās, gan vieglās mūzikas. Skatuves un krēslu izvietojums brīvs pēc klienta ieskatiem. Maksimālā ietilpība ~ 800 cilvēki. Muzejs nenodrošina skaņu, gaismu iekārtas,biļešu tirdzniecību un kontroli. Iespējama skatuves un deju grīdas noma, pieejami 250 krēsli. Ziemas mēnešos atsevišķi jāiekārto garderobe, līdzās esošajā Izstāžu zālē vai turpat Hallē. Kafejnīcas pakalpojumi jānodrošina organizatoram un jāsaskaņo Rīgas pilsētā noteiktajā kārtībā.

Korporatīvie pasākumi, kāzas, salidojumi, izlaidumi utt

Halli var izmantot dažāda veida korporatīvajiem pasākumiem, jo telpā var izveidot interjeru no elegantas pieņemšanas līdz jautram karnevālam kantri stilā vai rotaļīgu bērnu Ziemassvētku eglīti. Muzejs nenodrošina skaņu, gaismu iekārtas. Iespējama skatuves un deju grīdas noma, pieejami 250 krēsli. Ziemas mēnešos atsevišķi jāiekārto garderobe, līdzās esošajā Izstāžu zālē vai turpat Hallē. Kafejnīcas pakalpojumi jānodrošina organizatoram. Muzejā nav atsevišķu telpu māksliniekiem/virtuvei, visa darbība jāveic Hallē un tai līdzās esošajā mazajā Izstāžu zālē.

Foto sesijas

Ir iespēja izmantot Muzeja interjeru, krājuma priekšmetus, ritekļus, lai sarīkotu foto sesijas. Muzejs patur tiesības fotosesiju atteikt, ja tās saturs neatbilst Muzeja tēlam vai var to graut. Fotosesija iepriekš jāpiesaka un jāsaskaņo iespējamais norises laiks.

Pilsētvides aktivitāšu pieturas punkts

Muzeja āra ekspozīciju bieži izmanto kā vietu, kur rīkot kādu īpašu aktivitāti citu sacensību vai notikumu laikā, tādējādi parādot pilsētvides integritāti un daudzveidību.

Vakariņas III klases vagonā

Muzejs piedāvā iespēju romantiskā gaisotnē 4 cilvēku grupai sarīkot vakariņas III klases pasažieru vagonā.

Izvēloties Muzeju kā sava pasākuma norises vietu, lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķu ideju realizāciju var ierobežot muzejiskās intereses un specifika. Muzejs patur tiesības atteikt pasākuma norisi, ja tas var radīt kaitējumu tā tēlam, apdraudēt krājuma priekšmetu saglabātību, būtiski ierobežot muzejisko darbību, pasliktināt tā pieejamību ikdienas apmeklētājam. 

Ja Tev ir padomā vēl kādas aktivitātes, ko varētu sarīkot muzejā, raksti muzejs@ldz.lv