Latest news

Jūs atrodaties šeit

Halle un Izstāžu zāle

Dzelzceļa muzejs piedāvā iespēju rīkot izstādes, pasākumus, koncertus, izrādes, fotosesijas, performances Hallē un Izstāžu zālē.

Halle (1050 m2) - raupja ķieģeļa siena, 6,1 - 10 m augstas koka konstrukcijas sijas, bruģa segums, gaisa plūsmas apkure, ventilācija. Hallē ir izvietoti muzeja krājuma priekšmeti. Kopējā brīvā platība ir ~ 800m2. Izvietotie priekšmeti - lokomotīves kabīne, Lauku dzelzceļa pasažieru vagons 600 mm, platforma un sniegtīris, XX.gs 20-to gadu pasažieru vagons Fenikss, nav pārvietojami. Halle pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Ieeja uz pasākumiem caur Izstāžu zāli.

Izstāžu zāle (130 m2) - krāsotas sienas, flīžu grīda, telpu sadala 4 kolonnas, caurstaigājama, piemērota nelielām izstādēm, ir galeriju un apgaismojuma sistēmas.

Ir pieejams sekojošs inventārs:

250 krēsli, 10 galdi (1,60 x 80), garderobes statīvi 300 personām (bez numuriem), bez papildus maksas.

Par atsevišķu samaksu piedāvājam skatuves podestu nomu (40m2), viena podesta izmēri – 1m x 2m un deju grīdas nomu (100m2), vienas loksnes izmērs 2m x 10m.

Muzeja krājuma priekšmetu izmantošana (piem. koferi, cepures, lukturi utt) pēc atsevišķas vienošanās.

Izvēloties Muzeju, kā sava pasākuma norises vietu, lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķu ideju realizāciju var ierobežot muzejiskās intereses un specifika (skatīt sadaļu Izmantošanas noteikumus). Muzejs patur tiesības atteikt pasākuma norisi, ja tas var radīt kaitējumu tā tēlam, apdraudēt krājuma priekšmetu saglabātību, būtiski ierobežot muzejisko darbību, pasliktināt tā pieejamību ikdienas apmeklētājam.