Latest news

You are here

Grāmata Dzelzceļš un vilcieni

Autors: Pauls Timrots. Izdošanas gads: 2016. Valoda: latviešu. Izdevniecība: apgāds "Zvaigzne" sadarbībā ar VAS "Latvijas dzelzceļš". Māksliniece: Gundega Muzikante. Lappušu skaits: 40. 

“Pilnīgi iespējams, puikas un meitenes, ka nekad dzīvē neesat braukuši ar vilcienu...” Ar šādu uzrunu Pauls Timrots sāk savu stāstījumu par dzelzceļu un vilcieniem. Un, gluži tāpat kā vilciens piestāj stacijās un apkārt atklājas neredzētas ainavas, autors bērnus “ved” pa krāsainās grāmatas lappusēm un atklāj daudzas viņiem varbūt pavisam nezināmas lietas. Piemēram, kas radās pirmais – vilciena vagoni vai sliedes; kas kopīgs tējkannai un tvaika lokomotīvei; kurš ātrāks – dīzeļvilciens vai elektriskais, kas ir “Lidojošais skots” un kā būtu braukt ar vilcienu, kuram aizmugurē uzstādīts propellers.

Latvian
€10,00
Dimensions: 30 cm × 24.5 cm × 1 cm

“Pilnīgi iespējams, puikas un meitenes, ka nekad dzīvē neesat braukuši ar vilcienu...” Ar šādu uzrunu Pauls Timrots sāk savu stāstījumu par dzelzceļu un vilcieniem. Un, gluži tāpat kā vilciens piestāj stacijās un apkārt atklājas neredzētas ainavas, autors bērnus “ved” pa krāsainās grāmatas lappusēm un atklāj daudzas viņiem varbūt pavisam nezināmas lietas." data-share-imageurl="">