Latest news

You are here

Kolekciju priekšmeti

Collection types

Grid List
Atrasti 22 priekšmeti

Cancel all filters
Koferis

"Ar guļamvagonu ražotājfirmas ""Pullman"" zīmi."

Gredzens

Annas Vītolas gredzena ar Jelgavas ģērboni.

Kabatas pulkstenis

"Voldemāra Vītola kabatas pulkstenis ar breloku ""Longines"""

Kabatas pulkstenis

"Aizmugurē iegravēts: ""LV Dzc. 1925. N. 89"". atverams aizmugurējais vāciņš. Ieskrāpēts: ""Dūms""."

Rokas pulkstenis

"Aizmugurē iegravēts: ""Lok. vad. Rozem J.M. Jelgavas depo kolektīvs 1.XI 60.g."""

Kabatas pulkstenis

"Ar ķēdi, atverams aizmugurējais vāks. Iegravēts: ""LVDz-c"""

Svilpe

Melnā krāsā.

Kabatas pulkstenis

"Latvijas Republikas 30-o gadu lokomotīvju vadītāja dienesta kabatas pulkstenis ar ķēdi. Balta emaljēta ciparnīca ar 12 zaļiem apļiem stundu apzīmēšanai. Uz ciparnīcas attēlota lokomotīve un firmas zīme ""Anore Nouveau""."

Kabatas pulkstenis

"Kabatas pulkstenis ""Iskra"". Aizmugurē iegravēts: ""T. Eklons J.A. ot ministrov putej soobshchenija SSSR 27 maja 1957.g.""; Pulkstenis mehāniskais, uzvelkamais."

A. Buliņa tājkarote

"Uz roktura iegravējums: ""16.II. 31"""

Kabatas pulkstenis

"Uz vāciņa iegravēts: ""E. N 266 L.V. Dz-c. 1928."" Iekšpusē skaitlis: 556630. Pulkstenis mehānisks, uzvelkams."

Priekšmets: Sudraba trauks – glāze A. Heisteram

Priekšmets: Sudraba trauks – glāze A. Heisteram Sudraba trauks – glāze ar uzrakstu "A. Heisteram". Viens no 2 trauku komplekta lokomotīvju vadītājam Arturam Heisteram par sasniegumiem darbā (aizejot pensijā?). Glāze uz kājiņas, uz sāniem dekorējums - ģeometriskas figūras. Augšējā līnijā iegravēts uzraksts: "A. Heisteram". Uz pamatnes iegravēts grieķu burts Pī un cipars 6, blakus prove: 875, skaitlim priekšā simbols – piecstaru zvaigzne ar sirpi un āmuru. Priekšmeta datējums: ap 1968. gadu.

Priekšmets: Sudraba trauks – glāze A. Heisteram

Priekšmets: Sudraba trauks – glāze A. Heisteram Sudraba trauks – glāze ar uzrakstu "No lok. depo". Viens no 2 trauku komplekta lokomotīvju vadītājam Arturam Heisteram par sasniegumiem darbā (aizejot pensijā?). Glāze uz kājiņas, uz sāniem dekorējums - ģeometriskas figūras. Augšējā līnijā iegravēts uzraksts: "No lok. depo". Uz pamatnes iegravēts grieķu burts Pī un cipars 6, blakus prove: 875, skaitlim priekšā simbols – piecstaru zvaigzne ar sirpi un āmuru. Priekšmeta datējums: ap 1968. gadu.

Priekšmets: Kabatas pulkstenis Railway Timekeeper

Kabatas pulkstenis Railway Timekeeper. Mehāniskais, ar roku uzvelkams kabatas pulkstenis ar gaiši emaljētu ciparnīcu ar arābu cipariem un melni krāsotiem rādītājiem, niķelēta tērauda ietvars un dekoratīvs reljefs–ornaments uz aizmugures vāka. Lietojis Jelgavas stacijas strādnieks Fricis Šneiders. Ražots Austrijā aptuveni 20. gs. 30. gados. materiāla stikls, pārklājumi: emalja, krāsa

V. Matuzeļa brilles

V.Matuzeļa brilles. Brilles stipri nonēšātas, kāti deformēti.

Kabatas pulkstenis ''MOLNIJA''

Mehāniskais pulkstenis.

M. Bērziņa kabatas lukturis

Luktura gaismu iespējams mainīt uz zaļu un sarkanu krāsu. Ir speciāla poga morzes ābeces zīmes pārraidīšanai. Mugurpusē siksniņa luktura piekāršanai.

Priekšmets: kabatas pulkstenis ''Molnija''

Kabatas pulkstenis "Molnija" Aizmugures vākam pielodēta plāksnīte ar iegravētu tekstu "A.Krišjānim 15.07.57 Atmiņai no Stendes depo kolektīva".

Zīmējums: K.Eglītis, LDz līgumu nodaļas šefs

Zīmējums–karikatūra Latvijas dzelzceļu līgumu nodaļas vadītājam K. Eglītim. Ar tušu zīmēts un ar krāsu zīmuļiem izkrāsots zīmējums – attēlota egle, tās galotnē K. Eglīša seja – izgriezums no drukātas lapas, zaros iekārti 2 līgumi un portfelis. Apakšējā daļā ar tušu uzraksts: "K. Eglītis. Līgumu nodaļas šefs." Zīmējuma datējums: 20. gs. 30. gadi.