Latest news

Piesakies radošai bērnu nodarbību nedēļai “Ceļā ar vilcienu!” no 25.–29.07.2022.

Hei! Hei! Ir vasara – tas ir īstais laiks, lai dotos ceļā! Ceļā ar īstu vilcienu, ceļā uz jauniem piedzīvojumiem un noderīgām zināšanām! Piedāvājam aktivitātes bērniem nedēļas garumā. 

Nodarbībās mēs atklāsim daudz jauna par noslēpumaino vilcienu pasauli: uzzināsim, kādos vagonos cilvēki devās savās gaitās senos un sensenos laikos, iejutīsimies mašīnista lomā muzeja elektrovilcienā, dosimies uz lokomotīvju depo Jelgavā, brauksim ar veco kūdras bānīti Baložos. Kā jau īstā ceļojumā, iepazīsim arī jaunus draugus.

Zīmēsim, līmēsim, veidosim, radīsim, tādējādi nostiprinot savas zināšanas. Un, protams, uzstādīsim jaunus ātruma rekordus izbraucienā ar rokas drezīnu.

Neaizmirsti mājās pusdienu maizītes. Ūdeni un otrās brokastis, jauku noskaņojumu un nodarbību materiālus nodrošinās organizatori. Nodarbību valoda – latviešu. Ukraiņu bērniem palīdzēsim iejusties un saprast visu notiekošo.

Ko Tu vēl gaidi? Piesakies!

Radošais vilciens atiet no Dzelzceļa muzeja 25.07. plkst. 9.00.

Datums: 25.07. – 29.07.

Laiks: 9.00 – 14.00

Vecums: 7 – 12 gadi

Dalības maksa: 100 EUR nedēļā

Programma: (skatīt PDF pielikumu zemāk)

Pieteikšanās anketa: https://ej.uz/anketa_radosa_darbnica

*Muzejs patur tiesības atcelt nodarbības nepietiekama dalībnieku skaita gadījumā. Ir iespēja piedalīties arī tikai atsevišķas dienas, pieteikšanās obligāta. Vietu skaits ierobežots. 

Pievienotie Faili: 
programma.pdf .pdf 97kb