Latest news

Esam atvērti!

Ar prieku paziņojam, ka ,sākot ar 04.06.2021, muzeja ekspozīcijas Rīgā un Jelgavā ir atvērtas individuāliem un vienas mājsaimniecības apemklētājiem!

Rīgā apskatāma āra ekspozīja, muzeja pastāvīgā ekspozīcija, izstāde "Stacijas dzīve" un daudzi citi pārsteigumi! Savukārt Jelgavā savas durvis atkal vērusi Dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīcija.

Lai padarītu Jūsu apmeklējumu vēl aizraujošāku, aicinām iepazīties ar muzeja vasaras aktivitāšu programmu. Programmu iespējams apskatīt šeit>>

Apmeklējot muzeju, lūdzam ievērot visus epidemioloģiskos ierobežojumus. Muzeja iekštelpās obligāti lietot sejas aizsegus, ievērot divu metru distanci, regulāri dezinficēt rokas. Biļetes muzeja apmeklējumam iespējams iegādāties muzeja biļešu kasēs.  Aicinām izmantot aplikācijas Mobily sniegtās priekšrocības un biļetes iegādāties pirms muzeja apmeklējuma. Iepriekšējs pieteikums muzeja apmeklējumam nav nepieciešams.

Ievērojot Kultūras ministrijas izstrādātās epidemioloģiski drošas darbības vadlīnijas, Dzelzceļa muzejam apmeklētāju un darbinieku drošība ir prioritāte.

Gaidīsim ciemos Dzelzceļa muzejā!

 

Lai padarītu Jūsu apmeklējumu vēl aizraujošāku, aicinām iepazīties ar muzeja vasaras aktivitāšu programmu." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/field/image/20210604_094824.jpg">