Atsākam skolēnu grupu klātienes ekskursijas un nodarbības

No 1. marta atkal piedāvājam klātienes ekskursijas un nodarbības, tajā skaitā Skolas somas projekta ietvaros.

Plašāku informāciju par šobrīd pieejamām nodarbībām skatīties šeit >>>

• skolēniem un pedagogiem visas ekskursijas laikā jālieto maska, nosedzot degunu un muti.
  • grupu apmeklējumu un nodarbības lūdzam pieteikt!

Aizliegts apmeklēt muzeju, ja  ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.

Ja ir neskaidrības par iespēju apmeklēt muzeju, lūdzu zvaniet telefons: +371 20032331.

šeit >>>

• muzejā jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95." data-share-imageurl="">