Latest news

LOKOskicēšana

LOKOskicēšana Dzelzceļa muzeja āra teritorijā!

Kas ir LOKOskicēšana? Mēs to saucam par URBĀNO MEDITĀCIJU!  Un šai vietai tā tik ļoti piestāv! No vienas puses Dzelzceļa muzeja pagalmu apskaņo ļoti intensīva tramvaju un automašīnu satiksme, bet, ienākot nedaudz dziļāk – rāmi un mierīgi uz sliedēm ir izslējušies vagoni un lokomotīves.  Tā ir neparasta sajūta: apstāties un vērot, esot gandrīz pašā pilsētas vidū.

Lokoskicēšana  ir iespēja gan lieliem, gan maziem izmēģināt skicēšanu “dzīvajā” un papildināt savu skiču kolekciju ar dzelzceļa motīviem – lokomotīvēm un  vagoniem,  Rīgas – Jelgavas dzelzceļa stacijas ēku Pārdaugavā, kuras izmainītais “vaigs” ir labi redzams no muzeja pagalma.

Lokoskicēšana  ir par redzēšanu, par pamanīšanu, par sajušanu. Par vēlmi pasauli piefiksēt ar līnijām un krāsām. Visdemokrātiskākā nodarbe mākslas pasaulē, kur katrs atļaujas zīmēt, kā viņam sanāk, kā ērtāk, ar ko vēlas vai kas pa rokai. Un tiek tāds ar prieku pieņemts. Te nav pareizi vai nepareizi, ir tieši tā, kā Tu redzi un jūti. Ir tikai viens noteikums - jāzīmē "dzīvajā" nevis no foto.

Materiālus nodrošina Dzelzceļa muzejs

Dalības maksa: pieaugušajiem un bērniem: 2.50 EUR + muzeja apmeklējums pēc muzeja cenrāža.

Vieta: Dzelzceļa muzejs, Uzvaras bulvāris 2a, Rīga

* Pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts. Fotogrāfijas/video tiks izmantotas publicitātei un publiskotas muzeja sociālajos tīklos.
Aicinām būt atbildīgiem un aktivitātes laikā sekot visiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem.

Foto: Nora Vrublevska