Latest news

Dzelzceļa muzejs laidis klajā uzlīmju albumu “Lokosalīme”

Dzelzceļa muzejs laidis klajā uzlīmju albumu “Lokosalīme”, kas draudzīgā veidā iepazīstina ar tvaika lokomotīvi. Tā centrālais tēls ir tvaika lokomotīve, kuras uzbūvi var papildināt ar vairāk kā simts dažādām jautrām un krāsainām uzlīmēm – lokomotīves detaļām un citiem iztēli rosinošiem tēliem, šādi katrs bērns (vai pieaugušais) iegūst savu oriģinālu mākslas darbu. Uzlīmju albums tapis Dzelzceļa muzejam sadarbojoties ar mākslinieci Annu Vaivari un tas īpaši iepriecinās bērnus vecumā no 3 līdz 10 gadiem.

Ģimenēm Dzimšanas dienās un pirmsskolas vecuma bērnu un pirmo klašu skolas grupiņām aicinām pieteikties Dzelzceļa muzeja radošajai nodarbībai "Lokosalīme", vairāk uzziet par to Šeit.

 

uzlīmju albumu “Lokosalīme”, kas draudzīgā veidā iepazīstina ar tvaika lokomotīvi. Tā centrālais tēls ir tvaika lokomotīve, kuras uzbūvi var papildināt ar vairāk kā simts dažādām jautrām un krāsainām uzlīmēm – lokomotīves detaļām un citiem iztēli rosinošiem tēliem, šādi katrs bērns (vai pieaugušais) iegūst savu oriģinālu mākslas darbu. Uzlīmju albums tapis Dzelzceļa muzejam sadarbojoties ar mākslinieci Annu Vaivari un tas īpaši iepriecinās bērnus vecumā no 3 līdz 10 gadiem." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/field/image/Lokosalime_3_0.jpg">