Latest news

Jūs atrodaties šeit

Vasara 2021

Ieskaties 2021. Dzelzceļa muzeja vasaras programmā  vienai mājsaimniecībai!

Ko darīt dienās, kad nevar aizbraukt uz jūru, mežu vai Itāliju? Jāapmeklē muzejs! No maija Dzelzceļa muzejs ir atvēris āra ekspozīciju un izveidojis izzinošu un aizraujošu programmu visai vasarai.

No 01. jūnija līdz 04. septembrim Dzelzceļa muzeja vasaras piedāvājumā sev piemērotu aktivitāti atradīs ikviens – gan ģimenes ar bērniem, gan pieaugušie, gan dzelzceļa entuziasti un pat romantiski noskaņotie pāri. Iespējams, tieši šovasar vakariņu laikā te atskanēs ilgi gaidītais – Jā!

  • Pēc lielākās platsliežu ritekļu kolekcijas aplūkošanas, piesaki izzinošu pastaigu, lai iekāptu kādā no mūsu ritekļiem un iepazītos ar to stāstiem muzeja darbinieku pavadībā. Maksas aktivitāte vienai mājsaimniecībai.
  • Izbrauciens ar drezīnu būs aizraujoša aktivitāte ģimenēm un tiem, kuri vēlas muzeja apmeklējumu apvienot ar nelielu sporta stundu. Maksas aktivitāte vienai mājsaimniecībai.
  • Nododies meditatīvai LOKOskicēšanai bērzu ēnā un atklāj savu iekšējo mākslinieku. Maksas aktivitāte individuālajiem apmeklētājiem. Muzejs nodrošina Pamatni, A4 izmēra akvareļa papīru, krāsas, otiņu, ūdens trauku.
  • Pēc garas darba dienas, piesakies un dodies kādā no ceturtdienu pārgājieniem Rīgā pa Torņakalnu vai Jelgavā pa dzelzceļnieku kvartāliem un atklāj dzelzceļa vēsturi sev līdzās. Maksas aktivitāte ar iepriekšēju pieteikšanos. Aktivitātes norises kārtība šeit >>
  • Piedalies vasaras foto orientēšanās izaicinājumā un, iespējams, iegūsi izbraucienu ar drezīnu! 

Piknika vietas, sapņu vilcienu zīmēšana uz trotuāra, izstāde "Pārdaugava, pagrieziena punkti" un daudzi citi pārsteigumi gaida vasaras piedzīvojumu meklētājus Dzelzceļa muzejā! 
Seko līdzi mūsu sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu par jaunumiem vasaras programmā.

Pasākumu programma var mainīties, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī. Aicinām būt atbildīgiem un apmeklējot muzeju ievērot visus epidemioloģiskos ierobežojumus. 

Foto: Otto Zlamets