Pastaiga pa ritekļiem augusta ceturtdienu vakaros

Foto L. Līce, TGM1 riteņi

Aicinām augusta ceturtdienu vakaros (1., 15., 22. un 29.08.) plkst. 18:30 kopā ar muzeja darbiniekiem tuvāk iepazīt Ritekļu kolekciju. Stundas laikā būs iespēja iekāpt ikdienā tikai ekskursiju laikā pieejamos ritekļos un uzklausīt stāstus par vagonu un lokomotīvju vēsturi.

Apskatei atvērti būs ER2 salons un vadītāja kabīne, 20. gs. 70. gadu salonvagons, 20. gs. 60. gadu mērvagons, 20. gs. sākums vagons ieslodzīto pārvadāšanai, bagāžas vagons, 20. gs. 20. gadu III klases pasažieru vagons un kāda no manevru lokomotīvēm.

Grupas lielums - līdz 20 personām. Ieejas maksa 3.50 EUR (pieaugušie), 2.00 EUR (studenti, pensionāri).

Vairāk par muzeja Ritekļu kolekciju, veidošanas pirmsākumiem, katras lokomotīves, speciālās tehnikas, vagonu, drezīnu vēsturi var uzzināt izdevumā Riteļu katalogs, kas nopērkams muzeja suvenīru veikalā. Atsevišķus fragmentus lasiet muzeja Facebook kontā augusta mēnesī.

8.augustā ritekļu apskate VAS "Latvijas dzelzceļš" rīkoto Urbāno dārza svētku laikā. Plašāka info >>>

Informācija sagatavota 30.07.2019.

Foto L. Līce, TGM1 riteņi

Apskatei atvērti būs ER2 salons un vadītāja kabīne, 20. gs. 70. gadu salonvagons, 20. gs. 60. gadu mērvagons, 20. gs. sākums vagons ieslodzīto pārvadāšanai, bagāžas vagons, 20." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/field/image/_DSC2004.jpg">