Latest news

Jūs atrodaties šeit

Nodarbība “Dzelzceļa profesijas”

NB! Īslaicīgi nav pieejama! Piedalies interaktīvā nodarbībā Dzelzceļa muzejā un uzzini, vai tev piemīt dzelzceļniekam nepieciešamās rakstura īpašības! Uzzini, cik dažādas prasmes un iemaņas nepieciešamas, lai dzelzceļu uzbūvētu, uzturētu un vilcieni kursētu pēc grafika. Iespējams šī nodarbība palīdzēs pieņemt lēmumu un izvēlēties Tev visatbilstošāko profesiju.

Nodarbībai ir trīs daļas:

  1. Foto orientēšanās uzdevums, ar kura palīdzību noskaidrosi dažādas dzelzceļa profesijas, to pienākumus, darba vidi, instrumentus.
  2. Interaktīva tiešsaistes prāta spēle ar mobilo telefonu - iespēja pārbaudīt savas zināšanas.
  3. Noslēgumā personības īpašību tests, ar kuru noskaidrosi, vai tev piemīt tās rakstura īpašības, kas nepieciešamas, lai strādātu dzelzceļā.

 

Nodarbības mērķis: Interaktīvā veidā iepazīstināt jauniešus ar dzelzceļa profesijām vēsturiski un mūsdienās un rosināt domāt par savas nākotnes profesijas izvēli.

Nodarbības ilgums: 1h 15min

Valoda: latviešu valoda

Vecums: 7.-12. klases skolēni

Līdzi nepieciešams: mobilais telefons (var būt viens uz vairākiem skolēniem)

Dalībnieku skaits: līdz 30 bērniem

Nodarbības cena: 30 EUR grupai

Norises vieta: Rīgā, Uzvaras bulvārī 2A

Pieteikšanās: pa telefonu 20032331 vai aizpildot ekskursiju pieteikuma formu

 

Nodarbības saturs © 2019 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs

NB! Īslaicīgi nav pieejama! Piedalies interaktīvā nodarbībā Dzelzceļa muzejā un uzzini, vai tev piemīt dzelzceļniekam nepieciešamās rakstura īpašības! Uzzini, cik dažādas prasmes un iemaņas nepieciešamas, lai dzelzceļu uzbūvētu, uzturētu un vilcieni kursētu pēc grafika." data-share-imageurl="https://www.railwaymuseum.lv/sites/muzejs.ldz.lv/files/IMG_0604.JPG">