Dzelzceļa muzejam 25 - PERONA SVĒTKI DOMUBIEDRIEM

Dzelzceļa muzejs šī gada 30. augustā atzīmēs 25. dzimšanas dienu un aicina gan apmeklētājus, gan dzelzceļa domubiedrus uz satikšanos muzejā.

Muzejs apmeklētājiem piektdien, 30. augustā, būs atvērts no plkst. 10 līdz 19, ieeja bez maksas. Īpaša programma dzelzceļa vēstures saglabātājiem jeb Muzeja domubiedriem no plkst. 14.

Programmā:

Visas dienas garumā apmeklētāji aicināti uzrakstīt novēlējumu vai atmiņu stāstu un ielikt Novēlējumu kokā, noskatīties slaidrādi par to, kā Muzejs tapis: “no sarkanā stūrīša un entuziastu idejām līdz vienam no populārākajiem Rīgas muzejiem”. Ģimenēm ar bērniem — foto orientēšanās uzdevumi Muzejā. Balvā brauciens ar drezīnu.

14.00 Dzelzceļa domubiedru tikšanās uz Perona un dalīšanās ar pieredzes stāstiem par industriālā mantojuma saglabāšanu. Interaktīvās kartes — Dzelzceļa objekti — atklāšana.

15.00 Pusdienas uz perona.

16.00 Svētku kūka un neformālas uzrunas/sarunas.

12.00, 16.00, 18.00 Dokumentāli kadri no Muzeja ēkas Uzvaras bulv. 2A atklāšanas 1996. gadā.

14.00—19.00 Jebkurš Muzeja apmeklētājs pasākuma laikā varēs iegādāties uz vietas pagatavotu plovu, Ikšķiles mājas saldējumu un kafiju.

Nāc un nosvini kopā ar mums!

#dzelzceļamuzejs

#latvianrailwaymuseum