Latest news

You are here

Kolekciju priekšmeti

Collection types

Grid List
Atrasti 2460 priekšmeti

Cancel all filters
Foto: Rīgas stacija, fasāde

Attēls krāsains, dominē dzeltenie un zaļie toņi. Pastkartes augšmalā uzraksti Riga Dvinskij vokzal un Riga. Dwinsker Bahnof. Stacijas priekšplānā- pareizticīgo kapela un tramvaja vagons. Pastkartē redzams plats ceļš līdz stacijas ēkai un pa ceļa malām pārvietojas cilvēki. Gar ceļa malām kupli apstādījumi. Aiz stacijas ēkas redzami vēl citi Rīgas nami. Divi tintes traipi- augšmalā un labajā pusē. Reversā vēstule krievu valodā. Pastmarka 3 kapeiku vērtībā, zīmogs un datums 14.06.10. Labais, apakšējais stūris ielauzts. Malas un stūri apdiluši.

Foto: Rīgas stacija no kanāla puses

Rīgas stacijas priekšpusē pareizticīgo kapela. Pastkartes priekšplānā kanāls ar aizaugušu krastu – zāli un nelieliem kokiem. Neliela būdiņa pāri kanālam, stacijas pusē. Pastkartes augšmalā teksts krievu valodā Riga. Dvinskij vokzal., zem tā vācu valodā Riga. Dunaburger Bahnhof. Foto pastkarte krāsaina. Stacija Krievijas impērijas laikā.

Foto: Rīgas stacija, automobiļi

Skats uz Rīgas stacijas fasādi, priekšplānā stacijas laukumā četras vieglās automašīnas dažādās krāsās(oranža, zila, sarkana, zaļa) rindā viena aiz otras. Tālāk aiz oranžās automašīnas redzama piektā automašīna no aizmugures. Pie vienas no automašīnām stāv divi vīrieši. Pastkartes apakšmalā uzraksts RIGA. DZELZCEĻA STACIJA Reversā vēstule krievu valodā, trūkst datuma. Pastkarte krāsaina.

Foto: Rīgas stacija svētku rotā

Uz stacijas fasādes izkārti divpadsmit karogi. Uz jumta seši karogi, trīs zvaigznes un teksts UZTICĪBA VADONIM- TAUTAS SPĒKS. Pie stacijas stāv auto un pārvietojas cilvēki. Fotopapīrs Argenta.

Foto: Rīgas stacija

Skats uz stacijas laukumu un fasādi. Uz laukuma tuvāk atrodas trīs vieglās automašīnas, tālāk ir zirga pajūgs, viena automašīna un ratiņi, bez zirga pajūga. Stacija redzama labajā pusē, daļēji. Kreisā pusē citi nami. Augšmalā uzraksts RIGA . Stacija. Foto pastkarte krāsaina.

Foto: Rīgas stacijas laukums

Skats uz stacijas fasādi, priekšplānā uz laukuma atrodas četras vieglās automašīnas, kreisā pusē daļēji redzams zirga pajūgs. Tuvāk pie stacijas miglaini saskatāma viena vieglā automašīna un cilvēks. Foto apakšmalā uzraksts Rīga. Stacija. Reversā vēstule igauņu valodā. Pastmarka norauta, pasta zīmogs bez datuma. Fotopapīrs Argenta.

Foto: Rīgas stacija svētku rotā, naktī

Skats uz stacijas fasādi. Foto priekšpusē koki un miglaini saskatāmi cilvēki. Pie stacijas stāv divi auto. Apgaismota naktī, pa stacijas perimetru izvietotas lampiņas zemē, uz sienām spuldžu virtenes, kas izgaismo fasādi. Uz jumta uzraksts Dievs svētī Latviju. Aiz stacijas ēkas kreisā pusē redzams vēl cits Rīgas nams. Foto priekšplānā kreisā pusē koki un neliels ēkas fragments ar nojumi. Reversā ar zīmuli uzraksts Latvija 10 gadu jubilejā. Melnbalta. F

Foto: Rīgas stacija svētku rotā, naktī

Skats uz apgaismoto fasādi, kas dekorēta ar spuldžu virtenēm. Uz jumta uzraksts Dievs svētī Latviju, zemāk 1918–1933 un ELAGU EESTI. Melnbalta.

Foto: Rīgas stacija svētku rotā, naktī

Skats uz stacijas fasādi, kas dekorēta ar virtenēm un spuldzēm. Uz jumta uzraksts Dievs svētī Latviju un Latvijas karogs. Kreisā pusē redzama bagāžas izdošanas vieta. Stacijas priekšā redzami miglaini cilvēku stāvi un zirgu pajūgi. Priekšplānā redzamas tramvaja sliedes un elektrības vadi. Labajā, apakšējā stūrī iespiests Rob. Johansons Rīga.

Foto: Rīgas stacija svētku rotā, naktī

Skats uz stacijas fasādi. Uz stacijas jumta uzraksts SVEICAM ATJAUNOTĀS LATVIJAS VADONI. Uz stacijas fasādes izgaismoti gadskaitļi 1934. un 1936. Stacijas ēka dekorēta ar spuldžu virtenēm. Stacijas priekšā stāv divas automašīnas un ielas apgaismojuma stabs. Foto labajā malā uzraksts A. MECEIVERGS. Foto papīrs Argenta.

Foto: Stacija Koknese

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz ēkas fasādi. Galvenajai ēkai pie ārsienas pa vidu atstutētas trepes. Kreisā pusē stacijai aug liels koks, pie tā stāv novietoti rati. Reversā vēstule un pastmarka 1 kapeikas vērtībā, pasta zīmogs datēts 26. I. 1912. Foto datējums: 1912. gads.

Foto: Stacija Saulkalne

Dzelzceļa līnija Rīga–Daugavpils. Sēdoša personu grupa uz stacijas soliņa pie stacijas ēkas ārsienas. Uz soliņa sēž četras sievietes un divi vīrieši. Viens no vīriešiem formastērpā. Logā stacijas dežurants. Pie ēkas ārsienas vēstuļu pastkaste un uzraksts “telefons”. Ap logu un durvju ailēm kaili vīteņaugi. Reversā ar zīmuli atzīmēts 1935. g. Lieldienās.

Foto: stacija Ogre

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats uz stacijas peroniem un staciju. Stacijas priekšplānā uz perona redzami cilvēki. Stacijas ēku daļēji aizsedz koku apstādījumi. Pie stacijas fasādes redzams sols, uz kura sēž cilvēki. Redzami divi sliežu ceļi. Reversā teksts vācu valodā ar parakstiem, pastmarka 3 kapeiku vērtībā. Pasta zīmogam datums 10.06.08. Krāsaina.

Foto: Stacija Ogre

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats uz stacijas peroniem un stacijas ēku. Foto kreisā pusē redzama stacijas ēka, palīgēkas un ūdens pumpis. Pie stacijas ēkas daži cilvēki. Foto labajā pusē perons un šaura palīgēka ar pagarinātu jumta daļu uz perona pusi. Uz soliņa sēž sieviete ar baltu lakatu galvā. Augšmalā uzraksts OGER. OGRE.

Foto: Stacija Ogre

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats uz peronu un staciju. Uz perona stāv novietoti stumjamie ratiņi. Pie stacijas galvenajām durvīm stāv sieviete, tālāk pie sienas uz soliņa sēž trīs cilvēki. Kreisajā malā ūdens pumpis un aiz tā palīgēka. Apakšmalā uzraksti Ogres dzelzceļa stacija. Reversā vēstule un pastmarka 6 santīmu vērtībā, pasta zīmogs ar datumu 17.8.27.

Foto: Stacija Ogre

Līnijā Rīga–Daugavpils. Redzama fasāde, kuru daļēji aizsedz koki, un pievedceļš pie stacijas. Ceļa kreisā pusē zālājs un koki, labajā pusē koki un tālumā koka ēka. Kreisajā, apakšējā stūrī uzraksts Ogre. Fotopapīrs Argenta. Reversā zīmogs FOTOBROM, RIGA.

Foto: Stacija Ķegums

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats no sāniem uz nojumi – atvērto priekštelpu, tajā atrodas trīs cilvēki, redzami dekoratīvi nojumes griestu rotājumi, vāzes, priekšpuse rotāta ar Latvijas Republikas karogiem. Pa kreisi redzams sliežu ceļš un mežs. Fotopapīrs VEF.

Foto: Stacija Ķegums

Līnijā Rīga–Daugavpils. Stacijas fasāde no piebraucamā ceļa puses, skats ieslīpā pagriezienā. Ēka ir liela, divstāvu. Redzamas 3 ieejas. Stacijas priekšpusē pie nojumes divi cilvēki. Apakšmalā uzraksts – Ķeguma stacija, labajā, apakšējā stūrī logo – LETA 249. Fotopapīrs VEF.

Foto: Stacija Ķegums

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats uz staciju no perona puses, stacijas celtniecības laikā. Redzama vecā stacijas ēka kreisajā pusē ar izkārtni ar uzrakstu – Ķegums. Jaunbūvei 2. stāvā un 1. stāva labajā pusē vēl nav iestikloti logi, priekšpuses nojumes būvniecība – procesā. Foto kreisā pusē koka kiosks. Reversā teksts, fotopapīrs VEF.

Foto: Stacija Ķegums

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats ieslīpā pagriezienā uz staciju no perona puses. Kreisajā pusē ēkai par noliktavu pārbūvētā vecā stacijas ēka. Priekšā redzams sliežu ceļš. Foto uzņemts, visticamāk, pēc lietus – redzami atspulgi uz jumta un perona. Reversā teksts – 1939., Ķeguma stacija.

Foto: Stacija Lielvārde

Līnijā Rīga–Daugavpils. Skats ieslīpi uz stacijas fasādi no piebraucamā ceļa puses. Priekšplānā smilšainais ceļš, uz ceļa rati ar cilvēkiem, kurus velk zirgs. Tālumā redzama stacijas ēka un noliktava, aiz tās kravas vagoni.

Foto: Stacija Skrīveri

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz stacijas fasādi no piebraucamā ceļa puses. Redzams velosipēds, atstutēts pret stabu. Foto apakšmalā rakstīts Skrīveru stacija.

Foto: Stacija Koknese

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz Kokneses stacijas ēku un laukumu no piebraucamā ceļa puses. Pie ēkas piestiprināts apgaismes lāktenis. Redzams koka žogs, kas atdala stacijas perona daļu no laukuma. Pa kreisi aiz koka žoga redzama koku grupa. Pa labi elektrības stabi un ēkas fragments ar jumta metāla notekcaurulēm.

Foto: Stacija Koknese

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz staciju no perona puses. Uz stacijas pie uzrakstiem “Koknese” latviešu valodā uzraksti krievu valodā. Redzami 2 soli pie stacijas ieejas, pa labi no stacijas ēkas trešais sols.

Foto: Stacija Pļaviņas

Līnijā Rīga–Daugavpils, pretskats uz dekorētu Pļaviņu stacijas ēkas fasādi naktī no piebraucamā ceļa puses. Uz jumta izgaismots uzraksts – “SAULES MŪŽU LATVIJAI”. Priekšplānā redzams žogs. Fotopapīrs Argenta.

Foto: Stacija Līvāni

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz staciju un peroniem no sliežu ceļa puses. Tālumā redzami kravas vagoni, tiem priekšā elektrības stabs. Kreisajā pusē redzami ēku fragmenti un koka žogs, rati ar mucu, 4 perona soli un 6 elektrības stabi. Labajā pusē redzams pie koka sētas piestiprinātas perona apgaismošanas lāktenis, trepes atstutētas pret stabu, neliels koka žogs. Pie stacijas uz perona 3 soli. Tālumā redzami ēku fragmenti, starp tiem un staciju koka žogs, žoga priekšā redzami rati. Kreisajā apakšējā stūrī uzraksts – “Līvāni – dz. c. stacija”, labajā stūrī skaitlis “25”. Reversā vēstule, pastmarka 10 sant. vērtībā, pasta zīmogs ar datumu 8 X 35 un fotogrāfa zīmogs – “Herm. Priedīte Līvānos, Rīgas ielā 131”.

Foto: Stacija Līvāni

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz staciju un peroniem. Uz perona redzami aptuveni 100 cilvēki. Uz stacijas fasādes pirmā stāva līmenī režģis ar vīteņaugiem. Labajā malā redzams velosipēds, žoga fragments un 2 elektrības stabi. Tālumā aiz stacijas ēkas redzama koka ēku grupa, perona apgaismošanas lāktenis, vilciena sastāvs ar tvaika lokomotīvi priekšgalā un vagons. Pretī koka palīgēkai 2 cilvēki stāv uz sliedēm. Tvaika lokomotīves priekšā redzams apgaismojuma stabs. Uz vidējā perona redzami 2 vīrieši, vēl 1 cilvēks stāv uz sliežu ceļa pa kreisi. Kreisajā malā redzama ēku grupa, pie tām koki ar apgrieztiem zariem. Reversā ar sarkanu lodīšu pildspalvu uzrakstīts – “Līvāni 40 g.”

Foto: Stacija Līvāni

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz staciju no perona puses. Priekšplānā redzami sliežu ceļi. Pie stacijas ēkas 2 perona soli, pret fasādes sienu atstutēts velosipēds. Abas stacijas durvis atvērtas. Pa kreisi koka žogs un koki, aizmugurējā plānā redzams ēkas fragments. Pa labi redzami 2 elektrības stabi un koka ēkas fragments, pie kuras piestiprināts perona apgaismošanas lāktenis, aizmugures plānā koki. Foto augšējā labajā stūrī redzamas koka lapas. Apakšmalā uzraksts – “Līvāni”, labajā pusē skaitlis “136”. Reversā fotogrāfa zīmogs – “Herm. Priedīte Līvānos, Rīgas ielā 131”. Fotopapīrs Argenta.

Foto: Stacija Jersika

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats ieslīpi uz staciju no perona puses. Priekšplānā redzami sliežu ceļi. Uz ēkas stacijas nosaukuma uzraksts “JERZIKA”. Blakus ieejas durvīm atstutētas trepes, labajā pusē redzams velosipēds. Abas stacijas ēkas durvis atvērtas. Virs pirmā stāva logiem redzami vīteņaugi. Abpus stacijas ēkai redzams koka žogs un koki aiz tā. Reversā ar zīmuli uzrakstīts – “Jersiki”.

Foto: Stacija Līksna

Līnijā Rīga–Daugavpils, skats no sāniem uz staciju svētku rotā no sliežu ceļu puses. Skats caur kokiem, ēka dekorēta ar Latvijas karogu virteni un 2 lieliem karogiem. Pie stacijas fasādes pirmā stāva līmenī režģis ar vīteņaugiem. Priekšplānā redzami apstādījumi, sliežu ceļi, aiz tiem koka žogs. Pa labi no stacijas redzams koka žogs, aiz tā ratos iejūgts zirgs. Fotopapīrs VEF.