Latest news

You are here

Kolekciju priekšmeti

Collection types

Grid List
Atrasti 4 priekšmeti

Cancel all filters
Priekšmets: Tilta modelis līnijā Spāre–Līvbērze

Līnijas Spāre–Līvbērze dzelzceļa tilta modelis-makets, no papīra pelēkā krāsā, mērogā 1:87. No Spāre–Līvbērze ēku un inženiertehnisko būvju maketa kompleksa (krājuma komisijas sēdes protokols Nr. 1 no 20.03.03, iepirkuma akts Nr.9 no 11.10.01). Modeļa autors: Alfrēds Straume. Modeļa datējums: 20. gs. 70.–90. gadi.

Priekšmets: Pārbrauktuves modelis Spāre–Līvbērze

Līnijas Spāre–Līvbērze pārbrauktuves modelis-makets, mērogā 1:87. No Spāre–Līvbērze ēku un inženiertehnisko būvju maketa kompleksa (krājuma komisijas sēdes protokols Nr. 1 no 20.03.03, iepirkuma akts Nr. 9 no 11.10.01). Modeļa autors: Alfrēds Straume. Modeļa datējums: 20. gs. 70.–90. gadi.

Priekšmets: Pārmijnieku mājas (HO mērogs) modelis

Priekšmets: Pārmijnieku mājas (HO mērogs) modelis Pārmijnieku mājas un posteņa modelis, stiprināts pie koka pamatnes. Modelis izzīmēts, krāsots. Pārmijnieku māja ar sarkanu jumtu, brūnā krāsā, pie tā piemontēts zvans, vadi. Zīmēti logi, pie tā ziedi. Pārmiju norobežojumi krāsoti sarkani-baltā krāsā. Vidū sliežu ceļš. Nav ražots rūpnieciski. Datēts: 20.gs. 40.-60.gadi.

Priekšmets: Stacijas ēkas (HO mērogs) modelis

Priekšmets: Stacijas ēkas (HO mērogs) modelis Stacijas ēkas modelis, ražots Kibri firmā ASV zonā Vācijā. Uz stacijas fasādes uzraksts "Bufefet". Stacija 2 stāvos, 2 stāvam norauts jumts. 2 stāvā iekšā lampiņai paredzēta vieta. Datēts: ar 20.gs. 50.gadi