Foto: Rokas drezīna un cilvēku grupa pie tās Rokas drezīna. Līnijā Liepāja–Glūda, skats ieslīpi uz rokas drezīnu uz sliežu ceļa un 6 cilvēku grupu ap to, 1 no tiem uz drezīnas. Tiek veikta sliežu pārbaude, mērniecība – kreisajā pusē vīrietis rokā tur mērinstrumentu. Reversā ar zīmuli uzrakstīts – "12-VIII-29. Cūkeniekos II (..)". Foto datējums – 1929. gads.
You are here
Museum objects
Collection types
- (-) Remove Draisines & Snowploughs & tanks filter Draisines & Snowploughs & tanks (8)
- (-) Remove Programs & Brochures & Advertisements & Posters filter Programs & Brochures & Advertisements & Posters (1)
- Stations (2217) Apply Stations filter
- Bridges & Viaducts & Culverts & Rail tracks (1829) Apply Bridges & Viaducts & Culverts & Rail tracks filter
- Buildings & Factories (687) Apply Buildings & Factories filter
- Wagons (554) Apply Wagons filter
- Locomotives & Motorcars (195) Apply Locomotives & Motorcars filter
- Group photos (116) Apply Group photos filter
- Accidents (105) Apply Accidents filter
- Timetables (27) Apply Timetables filter
- Portrait (22) Apply Portrait filter
- Periodicals & Magazines (20) Apply Periodicals & Magazines filter
- Other Printed Matter (18) Apply Other Printed Matter filter
- Other Photos (9) Apply Other Photos filter
- Books & Brochures (8) Apply Books & Brochures filter
- Instructions (7) Apply Instructions filter
- Trains (7) Apply Trains filter
- Postcards (2) Apply Postcards filter
- Postcards (1) Apply Postcards filter
Foto: Rokas drezīna Rokas drezīna. Līnijā Liepāja–Glūda, skats ieslīpi uz 2 vīriešiem uz rokas drezīnas. Vīrieši civilajā apģērbā, abi smēķē, žaketes uz priekšējā sola. Reversā ar zīmuli uzrakstīts – "12-VIII-29. Cūkenieku karjerā (..) uzņemšanas brauciens". Foto datējums – 1929. gads.
Zemes darbi ar ekskavatoru. Skats uz dzelzceļa zemes darbiem ar ekskavatoru "Ruston" un aptuveni 10 strādnieku lielu grupu līnijā Liepāja–Glūda(?). Redzams ierakums, tajā ekskavators, vairākiem strādniekiem rokās lāpstas. Labajā pusē nogāzes augšā redzamas sliedes(?). Reversā ar zīmuli uzrakstīts – "mazais atsēdies"(?). Foto datējums – 20. gs. 20. gadi.
Foto: Cilvēki pie iecirkņa autodrezīnas UA Jelgavā Skats no priekšas uz iecirkņa autodrezīnu UA un trim cilvēkiem pie tās. No labās puses sievietei mugurā dzelzceļnieku formas tērps – mētelis un cepure, blakus vīrietis un sieviete civilajā apģērbā. Reversā rakstīts teksts ar tinti. Foto datējums: 1951. gads.
Foto: Vagonete uz šaursliežu dzelzceļa Vagonete uz šaursliežu dzelzceļa, konkrētā izbūves vieta mežā nezināma. Vagoneti velk zirgs, pie tā 5 cilvēki, kuri iesaistīti sliežu ceļa būvniecībā. Drukāta uz fotopapīra VEF. Datējams ar 20.gs. 20.gadiem.
Iespieddarbs: Dzelzc. biedrības koncerta programma Latvijas dzelzceļnieku biedrības Liepājas nodaļas kora koncerta programma. Programmā apkopotas vakara gaitā izpildāmās dziesmas. Uz vāka augšējā malā uzraksts "Liepājas filharmonija", centrā- "Latvijas Dzelzceļnieku biedrības Liepājas nodaļas KORA KONCERTS", apakšā- sestdien, Uz 16 lpp. 1939.g.3.jūnijā pulkst.21 Kurmājas dārzā."
Foto uzņemts kustībā. 4 vīrieši brauc ar motordrezīnu, tās apjoms daļēji nojaušams, jo kustībā drezīna nav pilnībā piefiksēta. Vīrieši darba apģērbā. Redzami zem motordrezīnas vairāki sliežu gabali. Reversā teksts latviešu valodā "Novāca atzara dzelzceļu, veda sliedes projām, 1959.g.". Rakstīts ar zilu tinti, teksts balējis. Datējams ar 1959.gadu. Foto malas robotas.
Uz sliežu ceļa speciālā dzelzceļa tehnika, celtnis (?), priekšplānā 9 cilvēku liela grupa, 8 vīrieši un 1 sieviete. 5 vīriešiem galvā Padomju dzelzceļa formas cepures, 3 mugurā formas mēteļi, pārējie darba apģērbā. Uz fonā esošās dzelzceļa tehnikas uzraksts krievu valodā " "Latv.ž.d.”, “INROVETC”, “ne stoj pod streloj i gruzom" ". Personas un precīza vieta nav noskaidrota. Datējams ar 20.gs.50.-60.gadiem.
Foto: Sieviete pie autodrezīnas AGMu Skats no sāniem uz autodrezīnas AGMu un sievieti civilajā apģērbā. Uz drezīnas uzkrāsots PSRS ģerbonis un numurs 181428 un uzraksts krievu valodā par 3 cilvēku daudzuma ierobežojumu. Sievietei galvā cepure un mugurā ziemas jaka. Foto datējums: 20. gs. 60.-80. gadi.