Latest news

28.decembrī atmodini LOKO kopā ar muzeja kaķi Pērļuku Ziemassvētku laikā

 Aicinām ģimenes ar bērniem uz Lokosalīmes iepazīšanas pasākumu kopā ar muzeja kaķi Pērļuku uz jautrām svinībām. Nāc pats vai uzdāvini ielūgumu saviem mīļajiem!

Dzelzceļa muzejs laidis klajā uzlīmju albumu “Lokosalīme”, kas draudzīgā veidā iepazīstina ar tvaika lokomotīvi. 28.decembrī pasākumā ģimenēm iespēja visiem kopā izspēlēt muzikālu rotaļu stāstu ar kaķi Pērļuku un Fiziķi, piedalīties dažādās radošās un interaktīvās aktivitāšu stacijās, iziet dzelzceļnieku stafeti, nogaršot aukstā tvaika saldējumu, uztaisīt savu masku, nofotografēties ar Lokosalīmes tēliem un, protams, saņemt savu īpašo Lokosalīmes uzlīmju albumu.

Muzeja telpās galvenais tvaika lokomotīves sargs ir kaķis Pērļuks, kas dienu no dienas gan pastaigājas, gan aprunājas, gan arī nosnaužas šajā jautrajā transporta līdzeklī. Redzot, ka apmeklētāji bieži nobildējas ar viņa draugu, Pērļuks vēlējās to iepriecināt un arī pamodināt, jo, kā izrādās, jautrais LOKO ir laidies dziļā miegā. Vai gan ir labāks veids kā ar jautrām svinībām, rotaļām un izdarībām to panākt! Un, ja vēl šķipsniņa elegantu un līmējamu rotājumu, tad stāstu stāstiem radīt un izstāstīt varēs ikviens!

 

Laiks: Piektdiena, 2018. gada 28. decembris plkst. 15:30

Pasākuma ilgums: 2 stundas

Vieta: Dzelzceļa muzejs, Uzvaras bulvāris 2a, Rīga

 

Ielūgumu/ieejas biļeti var iegādāties Dzelzceļa muzeja kasē. Ielūgums ģimenei maksā 10 EUR (tai skaitā iekļauts viens Lokosalīmes uzlīmju albums kā arī dalība rotaļu stāstā un aktivitāšu stacijās). Pasākumā būs iespēja iegādāties papildus Lokosalīmes albumus par īpašu cenu.

 

Dzelzceļa muzeja uzlīmju albuma “Lokosalīme” centrālais tēls ir tvaika lokomotīve, kuras uzbūvi var papildināt ar vairāk kā simts dažādām jautrām un krāsainām uzlīmēm – lokomotīves detaļām un citiem iztēli rosinošiem tēliem. Šādi katrs bērns (vai pieaugušais) iegūst savu oriģinālu mākslas darbu. Uzlīmju albums tapis Dzelzceļa muzejam sadarbojoties ar mākslinieci Annu Vaivari un tas īpaši iepriecinās bērnus vecumā no 3 līdz 10 gadiem. Uzlīmju albumus var iegādāties Dzelzceļa muzejā.

 

#lokosalime #dzelzceļamuzejs #latvianrailwaymuseum

 

Kontaktinfo:

E-pasts: nora.vrublevska@ldz.lv

Telefons: 67232511