Latest news

Dzimšanas diena muzejā

Dzimšanas dienas ballīte muzejā – tas vairs nav jaunums, bet iecienīta un pieprasīta programma arī pie mums. Daudzi bērni jau to ir piedzīvojuši. Dzelzceļa muzeja piedāvājums ir vienkāršs un balstīts ekspozīcijas atraktivitātē un vecāku izdomā.

Piedāvājam iespēju ģimenēm ar bērniem (~3–12 g.) uz savu īpašo dienu muzejā ielūgt no 10 līdz aptuveni 15 viesiem, kuriem būs iespēja iepazīt muzeja lokomotīves, vagonus un dažādas dzelzceļa ierīces 40 minūšu garā pastaigā pa muzeju gida pavadībā. Tam seko vecāku sarūpēts mielasts un izklaides muzeja darbinieka norādītā vietā ekspozīcijā. Muzejs piedāvā dažus dzelzceļam raksturīgos aksesuārus fotosesijai vai fotoorientēšanās sacensību dažādā apjomā un sarežģītības pakāpēs. Pēc atsevišķa pieprasījuma ir iespēja pieteikt nodarbību/radošo darbnīcu Iepazīsti un uzbūvē tvaika lokomotīvi ! (Nodarbības cena – 4,00 EUR/persona) vai  Lokokolāžas darbnīcu, kuras laikā dzimšanas dienas dalībniekiem būs iespēja attīstīt savu izgudrotāja talantu, liekot no jau iepriekš sagatavotām detaļām jautru vilcienu (Nodarbības cena – 1,00 EUR/persona).

Pieteikties un precizēt visas iespējas un noteikumus lūdzam pa telefonu 67232849.

Pasākuma cena: ekskursija (latviešu val) 7,50 EUR + ieejas biļetes katram dalībniekam: bērniem, skolēniem – 1,00 EUR, pieaugušajiem – 2,50 EUR).

Pirms pieteikšanās lūdzam obligāti iepazīties ar Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja programmas „Dzimšanas diena muzejā” norises noteikumiem:

Dzimšanas dienas noteikumi