Spēles Ticket to Ride turnīrs 26.08.

Ticket to Ride Latvija ar galda spēļu veikala Hobbyshop un Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja atbalstu aicina

piedalīties Ticket to Ride turnīrā, kurš notiks 2017. gada 26. augustā plkst. 10.00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja telpās Rīgā, Uzvaras bulvārī 2a. Par balvām pirmo trīs vietu ieguvējiem parūpēsies veikals Hobbyshop:

1. vieta: Ticket to Ride: Rails & Sails

2. vieta: Hobbyshop dāvanu karte 50 EUR vērtībā

3. vieta: Hobbyshop dāvanu karte 30 EUR vērtībā

Īpašas balvas pirmo trīs vietu ieguvēji saņems arī no Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja. Arī no Ticket to Ride Latvija turnīra uzvarētājs saņems īpašu balvu - fotorāmīti-diplomu lokomotīves formā.Turnīra dalībniekiem ierašanās no plkst 9.30 un ieeja muzejā bez maksas.

Reģistrācija turnīram: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZHFvOXraXCUGMENU8VHzYXJgYMbggZERhcRGZejo6F-ASVA/viewform

Turnīra nolikums:

Datums un vieta

Turnīrs notiks Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja telpās, Rīgā, Uzvaras bulvārī 2a, sestdien, 2017. gada 26. augustā. Sākums – 10:00. Ierašanās – no 9:30.

Vispārējie noteikumi

Maksimālais dalībnieku skaits nav ierobežots. Pirmajā posmā katrs turnīra dalībnieks spēlē trīs spēles, katru reizi ar citu paplašinājumu un pilnīgi citiem pretiniekiem. Seši labākie spēlētāji nokļūst pusfinālā, bet pusfinālu uzvarētāji spēlē finālu. Pusfināla otro vietu ieguvēji spēlē savā starpā maču par 3. vietu. Pirmajā posmā (kvalifikācijas spēles) par 1. vietu tiek piešķirti 4 punkti, par 2. vietu – 3 punkti, par 3. vietu – 2 punkti un par 4. vietu – 1 punkts. Neizšķirta gadījumā katrs iesaistītais spēlētājs saņem vienādu (maksimālo) punktu skaitu. Labākos spēlētājus nosaka pēc kvalifikācijas spēļu punktu skaita. Ja diviem vai vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits pirmā posma beigās, labāko nosaka pēc uzvaru skaita, bet, ja arī šis rādītājs ir vienāds, tad labāko nosaka pēc speciāli izrēķināta koeficienta. 
Pirmajā posmā dalībnieki tiek sadalīti pa galdiņiem pēc nejaušības principa.
Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems balvas no Hobbyshop un Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja. Turnīra uzvarētājs saņems galveno balvu – galda spēli Ticket to Ride: Rails&Sails, otrās vietas ieguvējs saņems dāvanu karti no Hobbyshop 50 EUR vērtībā, bet trešās vietas ieguvējs - dāvanu karti no Hobbyshop 30 EUR vērtībā. Uzvarētājs arī saņems speciālo balvu no Ticket to Ride Latvija.

Spēles noteikumi

Kvalifikācijas raundā pie katra galdiņa spēlē četri spēlētāji, pusfinālā – trīs spēlētāji, bet finālā un spēlē par 3. vietu – divi spēlētāji.
Visas spēles tiek spēlētas, izmantojot Ticket to Ride pamatspēli vai vienu no karšu paplašinājumiem: Amerika, Eiropa, Vācija, Leģendārā Āzija, Āfrika, Nīderlande, Indija, Apvienotā karaliste un Pensilvānija. Katram dalībniekam katra spēle notiek ar citu karšu paplašinājumu, t.i., visā turnīra garumā karšu paplašinājumi nekad neatkārtojās (arī spēlē par 3. vietu). Pusfinālos tiek izmantotas Šveices un Ziemeļvalstu kartes, bet fināla spēlē – Ticket to Ride: Rails&Sails spēles pasaules karte.
Pirmajā spēlē uzsāk nejauši izvēlēts spēlētājs, pārējās spēlēs – spēlētājs, kuram šobrīd ir labākais reitings.
Vienas spēles laiks ir aptuveni 60 minūtes. Laiks netiks strikti kontrolēts, tomēr nedrīkst tīši kavēt spēli.
Par kļūdu kontroli ir atbildīgi spēlētāja pretinieki. Gadījumā, ja spēlētājiem rodas strīdu situācija, galīgo lēmumu pieņem galvenais tiesnesis.
Ticket to Ride pamatspēles noteikumi ir jāzina pirms turnīra. Karšu paplašinājumu noteikumus īsumā varēs noklausīties pirms konkrētas spēles.