Radoša nodarbība skolēniem “Ceļojums pagātnē”.

2017./2018. mācību gada jaunums!

“Ceļojums pagātnē”, izpētot pastkartes - radoša nodarbība skolēniem. Nodarbību piedāvā Latvijas Nacionālā bibliotēka un Dzelzceļa muzejs.

NB! Nodarbība ir pieejama tikai valsts valodā! 

Nodarbības pirmā daļa norisināsies LNB, kur tiks izpētītas pastkartes no Nacionālas bibliotēkas un Dzelzceļa muzeja krājumiem un tad katrs skolēns izveidos savu kartiņas dizainu un nodrukās to ar  100 gadus seno Bostonpresi. Pastkarti varēs veidot zīmējot ar roku.

Nodarbības otrajā daļā dalībnieki dosies ekskursijā uz Dzelzceļa muzeju, kuras laikā skolēni izzinās kā mainījās sabiedrības pasaules uztvere un ceļošanas paradumi, pateicoties dzelzceļa attīstībai kopš 19. gadsimta sākuma, un apmeklēs vēsturiskos dzelzceļa ritekļus, kas ikdienas apmeklētājiem nav pieejami.

Ekskursijas mērķis. skolēni attīsta pašvadības, radošuma  un rakstīt prasmes, pilnveidojot un iegūstot zināšanas kultūras, vēstures, sociālo zinību un mākslas priekšmetos.

Laiks: ~ 90 min

Vecums: ekskursijas un nodarbības vadītāji stāstījumu pielāgo atbilstoši grupas vecumam

Grupas lielums:  līdz 30 personām

 

Ekskursijas cena: 7,50 EUR latviešu valodā, + ieejas biļete katram dalībniekam (bērni, skolēni, 3 skolotāji grupai – bezmaksas, pieaugušiem 2.50 eur, studenti, pensionāri 1.00 eur)