Kampaņas “Uzslavē labu servisu!” ietvaros martā Latvijas dzelzceļa vēstures muzeja īpašie piedāvājumi

Bezmaksas ekskursija individuālajiem apmeklētājiem sestdienās 04.03, 11.03, 18.03 vai 25.03, plkst. 15:30.

Ekskursijas laikā būs iespēja vairāk uzzināt par muzeja ekspozīciju un iepazīt Baltijā lielāko platsliežu Ritekļu kolekciju. Tā būs iespēja iekļūt  tur, kur ikdienas apmeklējuma laikā durvis ir slēgtas. Ekskursijas garums ~ 1 stunda. Vietu skaits grupā ir ierobežots! Nenokavē. piesaki dalību eskursijā iepriekš pa t. 67232511, vai raksti uz e-pastu darja.kovalova@ldz.lv

Muzeja apmeklējums pieaugušajiem 2,50 eur, studentiem, pensionāriem 1,00 eur, bērniem un skolēniem ieeja bez maksas.

Mēneša pirmajā un pēdējā ceturtdienā - 02.03 un 30.03 no plkst. 18:00 līdz 20:00 publiskai apskatei būs pieejams 20.gs. 20.gados Rīgā a/s/ "Fenikss" būvētā III klases pasažieru vagona salons.

Muzeja gids pastāstīs par vagona vēsturi, atjaunošanas procesu un to kāpēc muzejs tik ļoti lepojas un saudzē šo vagonu. Vairāk par vagonu lasi muzeja mājaslapā ( http://ej.uz/FenikssVagons ), vai nāc un apskaties pats!

Pašu mazāko apmeklētāju un senioru ērtībām 2017.gadā esam ierīkojuši kāpnes, lai ērtāk būtu iekļūt dīzeļlokomotīves TEP 60 kabīnē.

Vēlamies atgādināt, ka muzeja apmeklētājiem Rīgas ekspozīcijā piedāvājam autostāvvietu, bezmaksas Wi Fi, iespēju iegādāties kafiju vai tēju ekspozīcijas apskates starplaikā.

Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs aicina marta mēnesī lūdz pievērst uzmanību un novērtēt tos cilvēkus, kas ik dienas ir muzeja ekspozīciju un izstāžu zālēs un satiekas ar muzeja apmeklētājiem. Mēneša sauklis "Pamani cilvēku katrā profesijā" ir labs atgādinājums mums visiem, ka ikdienas saskarsmē visa pamatā ir cilvēciskums un savstarpējā sapratne. Labs vārds, smaids, pateicība atrisina visas situācijas.

Uzslavē labu servisu: ieejot mājaslapā http://www.labsserviss.lv/ izvēlies uzņēmumu Latvijas dzelzceļa vēstures muzejs un uzraksti savu vērtējumu, atsauksmi. Apmeklējot muzeju aizpildi anketu.

Paldies par atsaucību!