Akcija "Apceļo Latvijas muzejus"

Latvijas Muzeju biedrība vasarā aicina Apceļot Latvijas muzejus! Akcijas laikā no 2017. gada 1. jūnija līdz 31. augustam Latvijas muzeji gaida apmeklētājus, lai sagādātu aizraujošu, skaistu un kultūras piedzīvojumiem bagātu vasaru! Aktīvākos akcijas dalībniekus, kas gatavi dalīties savos iespaidos, gaida balvas.

Kas jādara lai piedalītos:

  1. No 1.jūnija līdz 31. akcijas dalībnieks apmeklē vismaz 5 Latvijas muzejus.
  2. Ierodoties muzejā, dalībnieks atzīmē savu apmeklējumu ar viedtālruni vai fotoaparātu.
  3. Savā Facebook profila laika līnijā ievieto foto no šīs vietas, īsi komentē redzēto, piedzīvoto un uzzināto.
  4. Ierakstam obligāti pievieno norādi @Apceļolatvijasmuzejus.
  5. Ierakstā atzīmē konkrēto muzeju, piemēram, @Limbažu muzejs vai vietu, kur atrodas, ja muzejam nav savas lapas sociālajā tīklā www.facebook.com.

Plašāka informācija, muzeju piedāvājumi un vieta, kur dalīties ar iespaidiem www.facebook.com/apcelolatvijasmuzejus.

Rudenī kopā sanāks akcijas rīkotāji LMB valde) un noteiks akcijas uzvarētājus. Viņi vērtēs: dalībnieka atraktivitāti un aktivitāti, ievietojot interesantākos attēlus, ierakstus un vērojumus par vismaz 5 apmeklētajiem Latvijas muzejiem.

Balvas: Akcijas “Apceļo Latvijas muzejus!” uzvarētājiem paredzētais balvu fonds: 1) katram uzvarētājam - piecas brīvbiļetes uz kādu no sekojošajiem Latvijas muzejiem: Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Rundāles pils muzejs, Latvijas Etnogrāfiskais Brīvdabas muzejs, Rīgas Motormuzejs, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs”, “Laimas” šokolādes muzejs, 2) balvu fondā arī ekskursijas gida vadībā muzeju ekspozīcijās un muzeju izdevumi.                                                                                                                                *Apmeklējuma biļete uz konkrēto muzeju jāizmanto gada laikā no tās saņemšanas brīža.             *Neskaidrību gadījumā, jautājumus, lūdzu, sūtīt uz Latvijas Muzeju biedrības e-pasta adresi: muzeji@muzeji.lv .

Zane Grīnvalde

LMB valdes priekšsēdētāja